תיקו לנוער חדרה עכו

ניצחון לנערים של חדרה אולגה במשחק חוץ

השבוע; תיקו לקבוצת הנוער והילדים של חדרה/אולגה בעכו מול הפועל המקומית בליגה הלאומית לנוער מחוז צפון.

ניצחון לנערים של חדרה אולגה במשחק חוץ
ניצחון לנערים של חדרה אולגה במשחק חוץ . צילום: יח"צ

שחקני קבוצות הנוער נערים וילדים של הפועל חדרה/גבעת אולגה לוקחים חלק במשחקי הליגות השונות של ההתאחדות לכדורגל בשאיפה להתקדם ולהגיע לכמה שיותר הישגים. להציג כדורגל נאה ולהתקדם במישורים הקבוצתיים והאישיים כאחד.

נוער לאומית צפון הפועל עכו – הפועל חדרה/גבעת אולגה – 1:1 ( הבקיע : טארק אבו עריישה) תיקו לקבוצת הנוער החדרתית בעכו מול הפועל המקומית לאחר משחק עיקש בין שתי קבוצות שנלחמו על הנקודה היקרה.

שמי אבידן מאמן חדרה אמר בסיום: "יצאנו למשחק קשה בעכו והבאנו נקודה, חבל שלא הצלחנו, לאחר שהובלנו, להגדיל את התוצאה שכן הגענו למצבים טובים . היום בניגוד למשחקים קודמים ובעקבות שיפור הכושר הגופני יכולנו לשלב לפרקים לחץ על היריב בחלק שלו. באופן כללי, אנחנו עדיין מנסים להדביק את הפער שנוצר משאר הקבוצות שהרי התחלנו את ההכנות רק חודש לפני תחילת הליגה, בין אם זה מקצועית, גופנית ומשמעתית. אני עדיין לא יכול להיות מרוצה מהמשחק שלנו, זה לא לאן שאני מכוון, מצד שני לאור האילוצים הקיימים אני שבע רצון מהנקודות שצברנו והרצון של השחקנים לעבוד קשה באימונים ובמשחקים."

תוצאות נוספות בחדרה נערים ב ניצחו 1-4את הפועל פרדסיה. ניצחון על הפועל פתח תקווה לילדים ג המאומנים על ידי לירן בנון 6-8 . נערים ג ניצחו בחוץ 6:0 את גן יבנה (תחת הדרכתם של: יוסף מוגולובסקי וגבי אוחנה שהחליפו את יוסי סופר שלא חש בטוב ( החלמה מהירה). נערים ג ניצחו את יבנה בחוץ 6:0. ילדים א הפסידו בחוץ להוד השרון 5:0

About The Author

Related posts

Leave a Reply