פרס האות הפעיל המצטיין העירוני שזכה בו דניאל גרון-גיבלי

אחרי השקעה כה רבה והתנדבות למען הקהילה, זכה דניאל גרון-גיבלי בפרס אות הפעיל המצטיין העירוני לשנת 2015 .

מאת: מיכאל מרטינז

דניאל גרון-גיבלי ומ"מ ראש העיר טל אליהו
דניאל גרון-גיבלי ומ"מ ראש העיר טל אליהו

בטקס ענק שהתקיים ב- 23.11.2015 בבית הספר עמל, הרב תחומי למדעים ואמניות, זכה דניאל גרון-גיבלי, תלמיד כתה י' במגמת תאטרון בתיכון חדרה, ב-אות הפעיל המצטיין של מועצת הנוער העירונית לשנת 2015 אשר נמסר לו ע"י ראש העיר צביקה גנדלמן ,מ"מ ראש העיר טל אליהו ורכז הנוער במועצת העיר שרון בר .

דניאל גרון-גיבלי יחד עם חבריו הזוכים בפרס
דניאל גרון-גיבלי יחד עם חבריו הזוכים בפרס

דניאל התחיל את דרכו בצופים בשבט אילן בבית אליעזר בעודו בכיתה ה' ובכיתה ז' בבית אליעזר נבחר להיות נציג מועצת הנוער של החטיבה,מאז ועד היום הוא במועצת הנוער. לפני כשנתיים נבחר לנציג תרבות ופנאי של מועצת הנוער והשנה נבחר להיות מדריך בצופים של "שבט אילן בית אליעזר".

דניאל גרון-גיבלי מתנדב כ DJ בעיר הנוער 2015
דניאל גרון-גיבלי מתנדב כ DJ בעיר הנוער 2015

דניאל תחביב נוסף והוא dj הוא מופיע במועדון עמוס ועושה מסיבות לבני נוער, הוא מתנדב המון למען הקהילה כdj .לפני כשנתיים עמותת עלה נתנה לו במה והוא הופיע במסיבת יום העצמאות, בעיר הנוער ובאירועים נוספים למען הנוער בהתנדבות. "אני עושה זאת באהבה כי יש לנו נוער נפלא שצמא לפעילויות בעיר שלנו,אני רוצה לציין שמ"מ ראש העיר טל אליהו,רכז הנוער במועצת העיר שרון בר ואייל שתמיד פרגנו ועזרו לי להגשים את חלומי, הם גם מאפשרים ונותנים לי יד לעשות פעילויות לנוער" הוא מוסיף ואומר "גדלתי וחונכתי לערכים לזולת וכך אמשיך לעשות זאת באהבה והנאה אחת גדולה" והוא מסיים את דבריו במשפט שמביא גאווה לכל הורה "אמשיך לפעול ולתרום למען הקהילה" .

About The Author

Related posts

Leave a Reply