רמת הפשיעה החמורה בחדרה וסביבתה בעליה;רימון הלם הונח בפתח ביתו של ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי

סבנה ממשית על חייו של ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדריצילום: דוברות העירייה

בשעות הבוקר המוקדמות 2:00 בערך גילתה רעיית ראש עיריית אור עקיבא, מר יעקב אדרי, כי בפתח ביתה מונח חפץ שנראה חשוד לעיניה והסבה את תשומת לבו של אדרי. בעקבות כך הזעיקו הזוג את המשטרה אשר הזעיקה חבלן שניטרל את הרימון.

הזעיקו הזוג את המשטרה אשר הזעיקה חבלן שניטרל את הרימון. צילום: משטרת ישראל
הזעיקו הזוג את המשטרה אשר הזעיקה חבלן שניטרל את הרימון. צילום: משטרת ישראל

רימון הלם התגלה במהלך לפנות בוקר בפתח ביתו של ראש העיר אור עקביא יעקב אדרי. הרימון נוטרל על ידי חבלן אשר הוזעק על ידי המשטרה . לא היו פגיעות בנפש ולא נגרם כל נזק לרכוש. בשל רגישות וחומרת המקרה, החקירה הוטלה על ימ"ר מחוז חוף.

רימון הלם מקור התמונה ויקיפדיה
רימון הלם מקור התמונה ויקיפדיה

הרימון התגלה לפני חצות על ידי רעייתו של אדרי בזמן ששבה מביקור חברים לביתה ולמקום הוזעקו כוחות המשטרה. מיד לאחר האירוע החמור נערך דיון רחב היקף בין אנשי המודיעין של מחוז חוף והוחלט כי בשל רמת האיום והמסוכנות הגבוהה ביותר על אדרי יש להצמיד לו אבטחה מתאימה. בעקבות המסכנות שהתבלו, המשטרה העבירה מיד לעיריית אור עקיבא את סל האבטחה הנדרש .

כזכור לכם, רק בחודש אוקטובר שנת 2013 בשיאה של מערכת הבחירות לרשות המקומית הוצת רכבו של ראש העיר אדרי שניזוק באופן טוטאלי.

שריפת רכבו בשנת 2013 לאחר הבחירות באור עקיבא
שריפת רכבו בשנת 2013 לאחר הבחירות באור עקיבא

בשל המקרה, שודרגו מצלמות האבטחה בביתו והחל מבוקר זה אמור ראש העיר להסתובב עם מאבטחים צמודים וכן יוצב מאבטח צמוד בפתח ביתו לכל שעות היממה. בנוסף לכל גם המשטרה והשיטור העירוני יגבירו את הסיורים סביב ביתו.

מקורביו של אדרי סיפרו למערכת החדשות "שהוא מתנגד ללכת עם מאבטחים צמודים וגם כאשר היה שר בממשלה לא הסתובב עם אבטחה".

מאת: מיכאל מרטינז

צילום: דוברות העיריה, משטרת ישראל, מקורות .

About The Author

Related posts

Leave a Reply