חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב בהתקפה חריפה נגד מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון ונגד תפקודם של מספר מנהלי אגפים בעירייה

חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב

במכתב חריף מסוגו ששיגר חבר מועצת העיר עו"ד אוהד מרחב לראש העיר צביקה גנדלמן ובו הוא יוצא במתקפה חסרת תקדים נגד תפקודו של מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, ונגד תפקודם של מספר מנהלי אגפים בעירייה

מאת: דן לונדון


מר מרחב, קורא לראש העיר לקיים ישיבת הנהלה בהולה, לפי דבריו "השנתיים האחרונות הן מהקשות שידעה העיר"; "מנכ"ל העירייה נוהג ביהירות, זלזול ובחוסר כבוד כלפי נבחרי ציבור"; "מנהלי האגפים היושבים בקומה השלישית משקיפים בהתנשאות ומנחיתים על העובדים, הציבור וחברי המועצה מכה אחר מכה"

מכתב אשר שוגר לראש העיר צביקה גנדלמן ע"י חבר המועצה  עו"ד אוהד מרחב
מכתב אשר שוגר לראש העיר צביקה גנדלמן ע"י חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב

לפי דבריו של מר מרחב ישנו ניתוק בין העירייה לתושבי העיר שנובע  מהתנהלותה של העירייה תחת הנהלת העיר הנוכחית. לנוכח הדברים קיימת תחושה קשה בציבור שמי שאמון מטעמם לטפל בפניותיהם עסוק יתר על המידה בעצמו ואינו קשוב לתחושות הציבור. עיקרו של המכתב עוסק בנושא יחסי העבודה בין הפקידות הבכירה בעירייה לבין העובדים, התושבים ונבחרי הציבור.

 לדברי מרחב "לא ברור כיצד מי שאמון על מתן השירות לציבור מפנה לו עורף ויוצר חיץ, ניתוק וניכור בין העירייה לבין תושבי העיר ונבחריהם."

כותב מרחב ומונה את הסיבות שהביאו לדבריו להתנהלות הכושלת של העירייה והוא מתייחס לתפקודם של חלק ממנהלי האגפים שלדבריו נמצאים זמן רב בתפקידם ותחושותיו הביטחון במעמדם מביאה אותם לנהוג ביהירות, זלזול וחוסר כבוד כלפי העובדים, התושבים וחברי מועצה.

לפי דברי מרחב "חלק ממנהלי האגפים התרגלו לעבוד תחת וועדה ממונה וללא חברי מועצה ועדיין לא הפנימו כי עתה עליהם לספק תשובות והסברים בנוגע לפעילותם", כמוכן מרחב מציין "חלק ממנהלי האגפים אינם גרים בחדרה מנותקים מהציבור ומהווי החדרתי, צרכיו תחושותיו ודרישותיו."

מרחב מזהיר, מציין ומדגיש כי מדיניות ראש העיר נפגעת כתוצאה מהתנהלות המנכ"ל ומנהלי האגפים המדוברים,לפיכך יוצא כי ברוב המקרים קיימות סתירות רבות בין רצון ראש העיר לבין הנעשה בפועל.

בעקבות ההידרדרות המתוארת לעיל והאטימות שפשתה במסדרונות העירייה, קורא חבר המועצה אוהד מרחב לראש העיר מר צביקה גנדלמן לעשות סדר בדחיפות ולקיים ישיבת הנהלה דחופה בהרכב מלא עם כל ראשי האגפים בעירייה.

קישור למכתב המלא: מכתב-לראש-העיר-פקידות-בכירה

About The Author

Related posts

Leave a Reply