בתום משחק מרתק: עמק חפר מנצחת 2:3 את מכבי הוד השרון

בתום משחק מרתק, עמק חפר מנצחת 2:3 את מכבי הוד השרון

בליגת הבכירה בכדורעף, במחזור ה12: עמק חפר ששיחקה בבית כבר נגררה לפיגור 0:2 במערכות, אולם לאחר קאמבק מדהים השתפרו הסיכויים להגיע לחצי גמר הפלייאוף. הוד השרון רשמה הפסד רביעי ברציפות

מאת: מדור ספורט     07.01.2016 ,  21:57


הערב במהלך המחזור ה-12 של ליגת העל בכדורעף סיפקו לנו הקבוצות משחק דרמטי ורב תהפוכות, כשקבוצת מנשה/חדרה/עמק חפר גברה 2:3 על מכבי הוד השרון בתום משחק מרתק. עבור המארחים זהו ניצחון שני רצוף ושמיני בליגה, שמעלה אותה למקום הרביעי בטבלה ומקרב אותה משמעותית לחצי גמר הפלייאוף. מאידך הוד השרון האורחת, שכבר חשבה שהיא מצליחה לבלום  את שרשרת ההפסדים, אחרי הערב נשארת במקום החמישי בטבלה ורושמת את הפסדה הרביעי ברציפות.

בתום משחק מרתק, עמק חפר מנצחת 2:3 את מכבי הוד השרון
בתום משחק מרתק, עמק חפר מנצחת 2:3 את מכבי הוד השרון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עם פתיחת המשחק נראה היה כי הכוחות שקולים, ומצב אחוזי השליטה בכדור היה נראה צמוד, בניגוד למצב הדברים בפתיחה, האורחים סיימו את המערכה הראשונה כשידם על העליונה עם 19:25. בניגוד לציפיות שהדברים יתאזנו עם פתיחת המערכה השנייה, פתחה הוד השרון בסערה  כשבעיקר זיו גוטמן וג'ייקוב פינוליו נועלים את הרשת וקובעים יתרון 0:5.  למאמן יניב בר נצר בניסיון לעצור את השטף לא נותרה ברירה אלא להזעיק פסק זמן. עמק חפר חזרה מהפסק זמן וצמצמה פערים כמו שצריך עד לפיגור נקודה (10:9), אך לרוע המזל שוב ג'קי גפט וזיו גוטמן נכנסו לזון והובילו בריחה נוספת של האורחת בדרך ל 20:25 ויתרון 2 מערכות.

ברגע האמת עמק חפר, המארחת הבינה שיש לה רק מוצא אחד מהבוץ, הקבוצה של יניב בר נצר פתחה מבערים ומכאן והלאה לקחה את השליטה במשחק לידיה. מערכה שלישית נסגרה  על 8:25 קל , מערכה רביעית כשהיה ברור שהאורחת מתעייפת הצליחה עמק חפר  לסגור על 13:25 ולקבוע שוויון 2:2 במערכות, במערכה החמישית והמכרעת, עמק חפר שמטה יתרון מבטיח כאשר הובילה כבר בשלוש נקודות, אך האורחת הצליחה לצמצם ולקבוע שוויון 10:10. בשלב האחרון המארחת כנראה רצתה יותר והצליחה לסגור את הסיפור עם ניצחון של-12:14 שסוגר ניצחון חשוב במשחק כולו.

About The Author

Related posts

Leave a Reply