בנימינה: שריפה בבית פרטי, כוחות כיבוי במקום

צוותי כיבוי אש, פועלים בשעה זו להשגת שליטה על האש שהתפשטה, בתוך בית ברחוב הברוש במושבה. מהכוחות בזירת האירוע נמסר כי, חדר בקומה השנייה, הוא שמהווה את המוקד לשריפה. אין חשש ללכודים. היום בשעות מוקדמות יותר הושגה שליטה בשריפה שפרצה בקומה השנייה בבית מגורים, בן שלוש קומות, ברחוב גבע, בכרכור הסמוכה. אין לכודים, הצוותים ממשיכים בפעולות כיבוי

כתב: מיכאל מרטינזמאת: מיכאל מרטינז

18.01.2016 , 13:57

 


 

בנימינה: שריפה בבית פרטי, כוחות כיבוי במקום
בנימינה: שריפה בבית פרטי, כוחות כיבוי במקום. צילום: כב"ה מחוז חוף

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שלושה צוותי כיבוי, בפיקודו של רשף שמואל מרדכי, פועלים ממש ברגעים אלו בניסיון להשתלט על השריפה, שהמוקד שלה הינו בחדר הבוער בקומה השנייה במבנה. בעלת הבית אשר מתגוררתבנכס והכלב אשר בבעלותה כבר נמצאים מחוץ למבנה ואין חשש ללכודים בבית. לוחמי האש ממשיכים את פעולות הכיבוי במקום.

מפקד תחנת חדרה, טפסר יששכר תוהמי, שהגיע למקום, יחד עם חוקר שריפות אשר נמצא בדרכו לזירת האירוע, יבחנו ויחקרו את נסיבות הדליקה עד להגעה לממצאים ברורים בנושא.

באירוע נוסף אשר התקיים היום בשעות הצהריים באזור, פעלו ארבעה צוותים, בפיקודו של רשף אילן קודיש. כוחות כיבוי האש השיגו שליטה בשריפה שפרצה בדירה הממוקמת בקומה השנייה מתוך שלוש קומות, בבית מגורים ברחוב גבע, בכרכור. מתגובות עדי ראיה עולה כי כנראה ובדירה לא היו לכודים. עוד מספרים כי הצוותים פעלו במהירות ויעילות כדי להשתלט על השריפה.

About The Author

Related posts

Leave a Reply