שני תושבי חדרה נעצרו בפרשת סחיטה מינית

משטרת חדרה פתחה בחקירה

בעקבות תלונה של גבר, לפיה כנופיה של גברים ונשים מאזור חדרה, טמנו לו מלכודת פיתוי מכוונת וניסו לסחוט אותו. לדברי המתלונן מדובר בסכומי כסף גדולים. חוקרי המשטרה פתחו בחקירת הפרשה.

כתב: מיכאל מרטינזמאת: מיכאל מרטינז

19.01.2016  עודכן – 21.01.2016 , 14:00  


שני תושבי חדרה נעצרו בפרשת סחיטה מינית. צילום: אילוסטרציה
שני תושבי חדרה נעצרו בפרשת סחיטה מינית. צילום: אילוסטרציה

לכתבינו נודע כי אל חוקרי ימ"ר מחוז חוף, הגיעה פנייה מגבר בשנות החמישים לחייו, תושב העמקים, ובה הוא טוען כי מופעלת עליו סחיטה, בשל מפגש אינטימי שניהל עם צעירה בשנות העשרים לחייה. המתלונן סיפר לחוקרים כי  אחת מהצעירות נפגשה אתו למה שהוגדר במשטרה "מפגש אינטימי", אחרי מפגש זה, מספר המתלונן כי נדרש לשלם דמי שתיקה מופרזים. "מדובר בסכום כסף ניכר, שלא כל אחד יכול לעמוד בו", אמרו במשטרה. 

ממצאי החקירה הראשונים עולה כי, המתלונן בפרשה, נסחט על ידי שני גברים תושבי חדרה בשנות הארבעים לחייהם, בשל מפגש אינטימי שניהל עם צעירה, שכנראה נשלחה מראש על ידיהם. שני תושבי חדרה נעצרו בחשד למעורבות בסחיטת הקורבן. שתי הצעירות בשנות העשרים עוכבו לחקירה בחשד למעורבות הן בפיתוי והן בסחיטה.

שני תושבי חדרה נעצרו בחשד למעורבות בסחיטת הקורבן. צילום: אילוסטרציה
שני תושבי חדרה נעצרו בחשד למעורבות בסחיטת הקורבן. צילום: אילוסטרציה

על פי הידוע כרגע, כבר בשלבי החקירה הראשונים, מתברר כי החשודים, תושבי חדרה, אכן מעורבים בתכנון וביצוע הסחיטה, לפיכך הובאו היום להארכת מעצר בבימ"ש חיפה וחקירת הפרשה נמצאת בעיצומה. שתי צעירות בשנות העשרים אשר על פי החשדות היו מעורבות הן בפיתוי והן בסחיטה עוכבו גם הן לחקירה תחילה ובתום חקירתן ע"י חוקרי הימ"ר שחררו, לפי החלטת השופט, למעצר בית בתנאים מגבילים. חקירת הפרשה נמשכת.

About The Author

Related posts

Leave a Reply