אימה; שב"ח פלסטיני פרץ לבית;"עכשיו אני רוצח את אימא"

שוהה בלתי חוקי בן 22, נכנס לבית בהרצליה, הצמיד 'קאטר' לצווארה של בעלת הבית ואיים לעיני הילדים שירצח אותה, אם לא תיתן לו כסף.  היא נתנה לו שעון "רולקס", מזומנים וטלפונים ניידים אך הוא דרש מבעלה 2 מיליון דולר וקבע פגישה. לפגישה הגיעה גם המשטרה וכעת הוא נאשם בשוד בנסיבות מחמירות.

כתב: מיכאל מרטינזמאת: מיכאל מרטינז

31.01.2016 17:48


הצמיד קאטר לצווארה של בעלת הבית ואיים לעיני הילדים שירצח אותה
הצמיד קאטר לצווארה של בעלת הבית ואיים לעיני הילדים שירצח אותה. אילוסטרציה.

פלסטיני בן 22, שוהה בלתי חוקי המתגורר ביהודה ושומרון, פרץ לבית בהרצליה ואיים על בעלת הבית שירצח אותה אם לא תביא לו כסף. האישה המפוחדת נתנה לו את הטלפונים הניידים שהיו ברשותה וגם שעון "רולקס" שהיה עליה, בשווי 20 אלף שקל. הצעיר לא הסתפק בכך וניסה לסחוט את בעלה בסכום של לא פחות משני מיליון דולר. הוא ניהל סידרה של שיחות סחיטה עם בעל, כאשר כבר קבעו להיפגש, המשטרה כבר הייתה מעורבת והוא נתפס. הפורץ, חוסני אבו רחמה (22), מואשם בשוד בנסיבות מחמירות, סחיטה באיומים, איומים וכניסה לישראל בניגוד לחוק.

היום מתפרסם, כי לפי הפרטים בכתב האישום, עולה כי אבו רחמה-הפורץ, הגיע לפני כשבועיים לביתה של המתלוננת, בת 41 מהרצלייה, בשעה 22:00. הוא הגיע אל הבית כשהוא מצויד ב'קאטר' ועוטה כפפות על ידיו, ודפק על הדלת ודרש לראות את בעל הבית, ואמר לה: "אני צריך את בעלך. הוא חייב לי כסף". האישה שגילתה תושייה, ניסתה להדוף אותו החוצה, אך הוא גבר עליה ונכנס אל הבית.

הפורץ נעמד מאחוריה, ולפת אותה בידו וסתם את פיה, בידו השניה הצמיד את ה'קאטר' לצווארה. היא ניסתה להבריח את הילדים ששהו בבית, והוא הגיב ואמר "תהיי בשקט. אם תהיי בשקט – אני לא אעשה לך כלום". מיד לאחר מכן איים על הילדים: "תהיו בשקט, אם לא, אני רוצח את אימא שלכם."  בשלב זה, עלו הילדים הקטנים של המתלוננת לקומה העליונה בבית, בעוד שבנה בן ה-15 נותר למטה צמוד לפורץ ואימו בקומת הכניסה.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עורכת הדין שירי פדלון, עולה כי בשלב זה השודד דרש שתוציא לו כסף, דרש שתיקח אותו לכספת הנמצאת בבית. האישה ענתה לו שאין כזו ברשותם כספת, ואז הוא ביקש את כל התכשיטים והמזומנים שיש בבית ואיים עליה: "כדאי שתביאי לי כסף, כי אם לא ארצח אותך". לאבו רחמה נמסרו הטלפונים הניידים, 300 שקל במזומן ושעון רולקס יוקרתי ששוויו מוערך בכ 20,000 ₪ , אך הוא לא הסתפק בכך ודרש מהאישה שתארגן לו שני מיליון דולר תוך שבוע. בהמשך, הורה לה לרשום עבורו את מספר הטלפון של בעלה על מנת שיעביר לידיו את הכסף ועזב את הבית.

למחרת התקשר אבו רחמה לבעל וניסה לסחוט אותו באיומים. "אם אתה רוצה לשלם כסף, תשלם לי כסף, אם אתה לא רוצה, יקרה משהו לא בסדר, לחיים שלך ולילדים שלך. באימא שלי". הבעל אמר לו שאין לו סכום כסף כזה, ואבו רחמה הסכים לקבל ממנו סכום של 800 אלף שקל, שלדברי הבעל הוא יכול לארגן. השניים קבעו להיפגש במחסום מכבים, למחרת בשעה 16:00 ,לצורך העברת הכסף לשודד. למפגש הזה הגיע הבעל בליווי כוחות משטרה, שעצרו את הצעיר.

כוחות המשטרה ליוו את הבעל למפגש, התפרשו מבעוד מועד, באזור המיועד למפגש והמתינו לפורץ הסוחט שיגיע לפגישה. ברגע שאבו רחמה יצר קשר והזדהה מול הבעל קפצו צוותי המשטרה הסמויים ועצרו אותו. לפי הפרוטוקולים של בית המשפט עולה כי אבו רחמה מנסה לגמד את מעשהו ובין היתר טוען להגנתו "אין לי כלום, לא בית, לא אימא. מה עשיתי לו, בסך הכול רציתי כסף, היה חסר כסף, נכנסתי לקחת כסף מהבית, תפסתי את האישה ביד ולקחתי כסף ושעון, את השעון זרקתי בשטחים. כשראיתי את הילדים, עזבתי אותם ולקחתי את המספר של בעלה". 

Post source : שב"ח פלסטיני פרץ לבית

About The Author

Related posts

Leave a Reply