צעיר חמוש, בן 16 שאיים לפגוע, אותר ע"י המשטרה ונלקח לחקירה

ע"פ מקורות במשטרת ישראל, הצעיר שאיים לפגוע, אותר ונלקח לחקירה. להזכירכם, הודעה שהתקבלה היום בצהריים, בתחנת משטרת עירון, אודות צעיר בן 16, שמאיים בסכין לפגוע בעצמו או באחרים, הביאה לקריאה לציבור, לשמור על ערנות ולדווח למשטרה על כל אדם חשוד שעונה לתיאורו.

כתב דן לונדון לאתר החדשותמאת: דן לונדון

05.02.2016 , 19:01


משטרת ישראל 7

הודעה שהתקבלה היום בצהריים, בתחנת משטרת עירון, אודות צעיר בן ,16 תושב אחד היישובים ב"וואדי ערה", שמאיים לפגוע בעצמו והוא חמוש בסכין, הביאה לקריאה לציבור לשמור על ערנות ולדווח למשטרה על כל אדם חשוד שעונה לתיאורו.  מכיוון שהיה חמוש בסכין ועלה חשש שיפגע גם באחרים, יצא מחוז חוף של משטרת ישראל, בהודעה לציבור תושבי האזור, בצירוף תיאור כללי של הנער, לשמור על ערנות ולדווח.

משטרת ישראל 4

במשטרה הוציאו הודעה מסודרת לציבור, כי מחשש שהצעיר יפגע באחרים וליתר זהירות, על הציבור לגלות יתר ערנות. לפי לשון הבקשה, על האזרחים לדווח למוקדי 100 של משטרת ישראל, על כל אדם חשוד העונה לתיאורו של הצעיר, אשר גובהו 1.75, מבנה גופו רזה, הוא לובש מכנסי גינס, קפוצ’ון ירוק, ויש לו צלקת בצד שמאל של ראשו. בשלב זה לא היה ברשות המשטרה תמונה של הצעיר, ובתחנת עירון ידעו רק להוסיף, שבמידה ותאותר תמונה היא תופץ מידית, בכל אמצעי אפשרי.

About The Author

Related posts

Leave a Reply