תאונה מחרידה; 5 הרוגים אחד אנוש ו-15 פצועים עד עכשיו

למרבה הצער נקבע מותם של חלק מהנפגעים בזירת התאונה - תמונות איחוד הצלה

תאונה קשה באזור מחלף ענבה, אוטובוס ומשאית התנגשו, התוצאות מחרידות. לפחות 5 הרוגים, אחד אנוש, ו-15 פצועים. קו 402 של אגד היה בדרכו מירושלים לבני ברק. מד"א הכריז על אירוע רב-נפגעים.

מיכאל מרטינז מאת: מיכאל מרטינז

 14.02.2016 , 18:55


חמישה צוותי כיבוי וחילוץ והצלה - דוברות איחוד הצלה
חמישה צוותי כיבוי וחילוץ והצלה – דוברות איחוד הצלה

בהתנגשות שאירעה הערב, על כביש מספר 1 , התנגשו אוטובוס של אגד מירושלים לבני ברק במשאית. התאונה התרחשה בסמוך למחלף לטרון לכיוון מחלף ענבה. בדיווח ראשוני שהתקבל במד"א ב-18:29 הוזנקו למקום צוותי הצלה ומשטרה. צוותים של מד"א, מדווחים מהשטח על 15 פצועים בדרגות שונות, מד"א הזניק עשרות ניידות והכריז על אירוע רב-נפגעים עם לכודים. במשטרה בודקים חשד לפיו האוטובוס פגע במשאית שעמדה על השוליים. נהג המשאית עוכב לחקירה. כביש 1 נחסם לתנועה, בעקבות התאונה.

תאונה מחרידה - אירוע רב נפגעים

תאונה מחרידה – אירוע רב נפגעים – צילום איחוד הצלה.

הנהג עוכב לחקירה - תמונות איחוד הצלה
הנהג עוכב לחקירה – תמונות איחוד הצלה

מפקד תחנה אזורית בית שמש, טפסר ראובן יצחק, פיקד על חמישה צוותי כיבוי וחילוץ מתחנות בית שמש ורמלה.  מתנדב בכוחות ההצלה, שהיה סמוך לזירה, סיפר: "מדובר בזירה קשה עם מעורבות אוטובוס שככל הנראה התנגש במשאית בצד הדרך. למרבה הצער כשהגעתי לזירה נתקלתי בילד ושני ילדות ללא הכרה וללא דופק ונשימה, וכמו כן מספר מבוגרים שאיבדו את ההכרה ומספר רב של נוסעים שהיו בהכרה וסבלו מחבלות ופציעות. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיעו לזירה למרות פקק התנועה שנוצר עקב אופי התאונה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים. למרבה הצער נקבע מותם של חלק מהנפגעים בזירת התאונה".

תאונה קשה בין המחלפים לטרון וענבה - תמונות איחוד הצלה
תאונה קשה בין המחלפים לטרון וענבה – תמונות איחוד הצלה
אירוע רב-נפגעים עם לכודים -  תמונות איחוד הצלה
אירוע רב-נפגעים עם לכודים – תמונות איחוד הצלה

 

About The Author

Related posts