יום המשפחה; "צלילי מנשה" מארחת חבורות זמר מכל הארץ

צלילי מנשה חבורת הזמר הייצוגית של המועצה האזורית מנשה

ערב מרגש במיוחד; "צלילי מנשה" חבורת הזמר  הייצוגית של המועצה האזורית מנשה הפיקה  כנס חבורות זמר במועדון ה"ברלה" שבלהבות חביבה. קהל של כ-250 איש נהנו לשמוע יצירות ישראליות ולועזיות במופע זמר .

כתב דן לונדון לאתר החדשות מאת :  דן לונדון

 16.02.2016 , 09:35


צלילי מנשה חבורת הזמר  הייצוגית של המועצה האזורית מנשה
צלילי מנשה חבורת הזמר הייצוגית של המועצה האזורית מנשה בערב מרגש

החבורה הייצוגית של המועצה, החוגגת מעל 13 שנים לקיומה, בערב מרגש במיוחד. "צלילי מנשה" הפיקה מופע זמר מהנה, בניהולו המוסיקלי והאומנותי של עדי רון – המנצח והמעבד המוסיקלי של צלילי מנשה.

בערב עלה לברך, מיכאל גל מנהל מחלקת התרבות של המועצה שהתרשם מכמות הקהל שמגיעה למופעי זמר כאלו. ראש המועצה אילן שדה ציין כי לאור ההצלחה  יתקיימו מופעי זמר בשיתוף הברלה גם בעתיד.

צלילי מנשה חבורת זמר  ייצוגית של המועצה האזורית מנשה
צלילי מנשה חבורת זמר ייצוגית של המועצה האזורית מנשה

ב"צלילי מנשה" שרים 25 זמרות וזמרים, המתגוררים בישובי המועצה וסביבתה. החבורה המוסיקלית נפגשת כל יום שני בשעה 20:30, באולם החזרות, בבניין המועצה אזורית מנשה ומייצגת את כל תושבי המועצה אזורית מנשה. את המופע הנחה עמנואל רון בדברי קישור מיוחדים. בכנס השתתפו חבורת זמר מרחובות, "רחובות" מהישוב "נופית" בצפון ולהקת "ילדות גדולות" מהאזור. כל חבורה הביאה איתה את הרוח המיוחדת. הפתעת הערב הייתה, פלג טל –  ילדה מקיבוץ להבות חביבה ששרה את השיר "אימא שלי" – מתוך פסטיבל הילדים.

צלילי מנשה
צלילי מנשה

השתתפו גם – מגמת המוסיקה של בית הספר גוונים ושני גיטריסטים שהצטרפו לצלילי מנשה וניגנו בגיטרות קטע מיוחד לרגל יום המשפחה. הקהל באולם נהנה מהאווירה של מועדון ה"ברלה" והצטרף בשירה עם חבורות הזמר. בסוף המופע הזמינו צלילי מנשה את כל מי שמעוניין, להצטרף ולשיר עם החבורה ולהגיע בימי שני בשעה 20:30 למועצה האזורית מנשה.  

About The Author

Related posts