הפכה השקעה של 120 אלף דולר לאקזיט של 56 מיליון דולר; אורחת בהרצאה של מרכז הצעירים בחדרה

רויטל הנדלר

ביום שני הקרוב ה 15/02/2016, רויטל הנדלר – מייסדת ומנכ"לית "All-Jobs" לשעבר, מגיעה להרצאה במסגרת החממה הטכנולוגית האצ' (HATCH) בשיתוף עם מרכז הצעירים בחדרה. רויטל תספר לנו, מה נדרש כדי לצאת מאזור הנוחות ולהקים סטארט-אפ שישנה את העולם, ומה מושך אותה בסטארט-אפים ויזמים צעירים וחדשניים.

מיכאל מרטינז מאת: מיכאל מרטינז

 13.02.2016 ,  20:35


רויטל - יזמית סדרתית , בהרצאה
רויטל – יזמית סדרתית , בהרצאה

ביום שני הקרוב ה 15/02/2016, בשעה 19:30 תיערך בחדרה, הרצאה של רויטל הנדלר המייסדת ומנכ"לית ""All-Jobs לשעבר, שתיערך במסגרת החממה הטכנולוגית האצ' (HATCH) בשיתוף עם מרכז הצעירים בחדרה. רויטל הנדלר תשתף אותנו כיצד חוללה מהפכה עם All-Jobs והפכה השקעה של 120 אלף דולר לאקזיט של 56 מיליון דולר. רויטל תספר לנו, מה נדרש כדי לצאת מאזור הנוחות ולהקים סטארט-אפ שישנה את העולם, ומה מושך אותה בסטארט-אפים ויזמים צעירים וחדשניים.

רויטל הנדלר
רויטל הנדלר

רויטל – יזמית סדרתית (All-Jobs, BreezoMeter & Memeni) מייעצת כיום לחברות סטארט-אפ, משמשת כמנהלת בכירה ומרצה מבוקשת.

מרכז הצעירים בחדרה
מרכז הצעירים בחדרה

ההרצאה נערכת, במסגרת החממה והקהילה הטכנולוגית האצ', להעשרת תרבות הפנאי לציבור היזמים ואנשי הטכנולוגיה בעיר והסביבה. האצ' מסייעת ליזמים טכנולוגים ומקדמת חברות סטארט-אפ, בשלביהם הראשונים מאזור חדרה והסביבה, ופועלת לחיבור הקהילה טכנולוגית בצורה דינמית ואקטיבית בעיר.

סדרת ההרצאות נערכות במרכז הצעירים בעיר, והם פתוחות וחינמיות לציבור הרחב. ניתן להתעדכן לגביהם בפייסבוק של HATCH ובמרכז הצעירים בטלפון: 04-6331787. תוכנית האצ' פועלת בזכות סיוע של חדווה יחזקאלי – סגנית ראש העיר, אוהד מרחב – מחזיק תיק הצעירים בעיר, הדר מרום – מנהלת מרכז הצעירים בחדרה, כפיר יחזקאלי – מנהל האצ' וערן נפשי – האחראי על קשרי יזמים בתוכנית.

רויטל - יזמית סדרתית
רויטל – יזמית סדרתית

רויטל הנדלר מגיעה לחדרה ותשתף אותנו כיצד חוללה מהפכה עם All-Jobs והפכה השקעה של 120 אלף ש', לאקזיט של 56 מיליון דולר. היא תספר לנו, מה נדרש כדי לצאת מאזור הנוחות ולהקים סטארט-אפ שישנה את העולם, ומה מושך אותה בסטארט-אפים ויזמים צעירים וחדשניים.

מרכז הצעירים העירוני_ בית ידידות
מרכז הצעירים העירוני_ בית ידידות

HATCH – המרכז הטכנולוגי הראשון בחדרה, המסייע ליזמים וסטארט-אפים בשלביהם המוקדמים ופועל לקידום הקהילה והאקו-סיסטם הטכנולוגי בחדרה והאזור. המרכז מהווה מוקד לטיפוח יזמות וחדשנות טכנולוגית אשר מתבסס על ההון האנושי הצעיר-צבאי-אקדמי-תעשייתי המצוין באזור, ומסייע ליזמים מוכשרים ומצטיינים בחבילת שירותים וליווי מקצועי. במרכז נערכים אירועים, הרצאות, כנסים ותחרויות לקהל הרחב להעשרה ועידוד תרבות היזמות והחדשנות הטכנולוגית, תוך ביסוס חדרה כמוקד הפועם והמרכזי באקו-סיסטם הטכנולוגי של האזור.  

About The Author

Related posts