אסור לפספס ; אחד מאנשי ההון סיכון הטובים בעולם מגיע להרצאה

ביום רביעי, ה 09.03.2016, תיערך הרצאה של ח"כ אראל מרגלית בפאב ה"שרלוק" במסגרת החממה הטכנולוגית HATCH בשיתוף מרכז הצעירים של על"ה חדרה. מרגלית הוא יזם עסקי, הקים את קרן ההשקעות JVP ונבחר לאחד מאנשי ההון סיכון הטובים בעולם.

מיכאל מרטינז מאת: מיכאל מרטינז

 26.02.2016 ,  09:32 , עדכון לכתבה שהתפרסמה ב 21.02.2016


ביום ד', ה 09.03.2016, תיערך הרצאה של ח"כ אראל מרגלית בפאב ה"שרלוק", ברח' הרצל 35 בחדרה (מתחם מיקס) , בשעה 20:30. האירוע מתקיים במסגרת החממה הטכנולוגית HATCH, בשיתוף מרכז הצעירים של על"ה בעיר. האורח המכובד, אראל מרגלית הפך מאיש עסקים עולמי בענף ההיי-טק לשליח ציבור ומנהיג חברתי בישראל.

במסגרת החממה הטכנולוגית HATCH
במסגרת החממה הטכנולוגית HATCH ובשיתוף מרכז הצעירים של על"ה חדרה

אראל מרגלית מגיע לחדרה למפגש שיעסוק בסוגיות שונות הקשורות למדינת ישראל בפן הכלכלי-חברתי.  הוא יעלה דברים וישתף את הקהל, על דרכו לפסגת עולם העסקים בישראל ובעולם, על פעילותו בתחום החינוך ומעורבותו ב 15 בתי ספר בירושלים והמעבר שלו לעולם הפוליטיקה. 

הרצאה של ח"כ אראל מרגלית בפאב השרלוק
הרצאה של ח"כ אראל מרגלית בפאב ה"שרלוק"

במפגש יעלה אראל את הרצון שלו לשלב חבר'ה צעירים בעשייה, ליצור שינוי ולעורר יוזמה כלכלית מצד הממשלה ויזמים פרטיים, לקידום פרויקטים מחוללי שינוי בישראל, הרותמים לצידם תכניות המעוררות את מוקדי המצוינות בישראל. 

בית המדפיס הממשלתי לשעבר, חלק מרובע המדיה של JVP
בית המדפיס הממשלתי לשעבר, חלק מרובע המדיה של JVP

אראל מרגלית: יזם עסקי – הקים את קרן ההשקעות JVP , נבחר לאחד מאנשי ההון סיכון הטובים בעולם. הוא יזם חברתי, הקים עמותה שסייעה עד היום ליותר מ 20 אלף תלמידים/ות להגיע לתעודת בגרות. הוא מנהיג ציבורי המכהן כחבר כנסת מטעם המחנה הציוני, חבר ויו"ר בשדולות וועדות רבות. 

הנכם מוזמנים להרצאה ב 09.03.2016  – החממה הטכנולוגית HATCH

האירוע יערך בפאב ה"שרלוק", רח' הרצל 35 בחדרה (מתחם מיקס)
האירוע יערך בפאב ה"שרלוק", רח' הרצל 35 בחדרה (מתחם מיקס)

 

About The Author

Related posts