בלעדי ; שרית חדד, חוזרת בתשובה

שרית חדד מתוך האתר הרישמי אבי גואטה הפקות

"אין לי בעיה שיחשבו שאני חוזרת בתשובה", שרית לא חוששת מהשאלה המתבקשת וכבר עונה בעצמה. שרית חדד אומרת בצאת שירה החדש "חוזרת בתשובה", כתבו משה בן אברהם וגולן אברהם ויצא אתמול, שגיבורת השיר החדש בעצם נמצאת בכולנו.

מאת: איציק סעדון

28.02.2016 , 08:48


במיוחד בשבילכם: שרית חדד חוזרת בתשובה (מתוך YouTube – Hnow.news)

בשירה החדש "חוזרת בתשובה", שכתבו אותה משה בן אברהם וגולן אברהם שיצא אתמול (א'), מספרת שרית חדד על רינת, צעירה שמואסת בבלאגן, נוסעת לאומן וחוזרת בתשובה. שרית לא חוששת מהשאלה המתבקשת וכבר עונה בעצמה: "אין לי בעיה שיחשבו שאני חוזרת בתשובה".

 

שרית חדד מתוך האתר הרישמי אבי גואטה הפקות
שרית חדד מתוך האתר הרשמי אבי גואטה הפקות  (עריכה Hnow.nwes)

שרית חדד נותנת קצת רקע ומסבירה: "רינת היא דמות שבשנים האחרונות נמצאת כמעט בכל בית בישראל, היא אישה חילונית שמחליטה יום אחד שזהו –  די, נמאס לה מכל הבלאגן ושהגיע הזמן לקרוע את הבגדים הלא צנועים. החברות מרימות גבה ואומרות לה שהיא ירדה מהפסים, אבל זה בסדר, לא ממש אכפת לה מה הן אומרות. אפילו בפייסבוק אין לה בעיה לחסום את כל החברים".

 

ערב מיוחד בהנגר 11 - האתר הרישמי אבי גואטה הפקות
שרית בערב מיוחד בהנגר 11 – האתר הרשמי אבי גואטה הפקות (עריכה Hnow.news)

שרית חדד ילידת חדרה, הזמרת של המדינה, היא יוצרת זמרת ומוזיקאית ישראלית מוערכת מאוד. הוציאה מעל 20 אלבומים, וזכתה מספר פעמים בתואר "זמרת השנה" וכן בתואר "זמרת העשור" במצעד הפזמונים העברי. שרית חדד מתמחה במוזיקה מזרחית, והיא הזמרת המצליחה ביותר בישראל.

הופעות קרובות של שרית:

היכל התרבות תל אביב,  04.04.2016 , בשעה-20:30           ומופע משותף עם אייל גולן – סופ"ש בים המלח,  14.04.2016 , בשעה-21:00

הוספנו במיוחד עבורכם גם קליפ מYouTube   סולו דרבוקה של שרית כדי שיהיה לכם טוב על הנשמה…

 

שרית חדד, חיכיתי לו - האתר הרשמי אבי גואטה הפקות (עריכה Hnow.news)
שרית חדד, "חיכיתי לו" – האתר הרשמי אבי גואטה הפקות   (עריכה Hnow.news)

About The Author

Related posts