"מסדר כנפיים" ; המסדר יעבור לדום!

כנהוג בתנועה, במהלך הטקס מוצמד לחולצות המדים של כל הפעילים, אות כפיר (עריכה: Hnow.news)

"כנפיים של קרמבו" תנועת הנוער היחידה בישראל, שמשלבת בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים, הפועלת במסגרת מחלקת הנוער של על"ה חדרה. כמיטב המסורת בתנועה, נחגג אתמול טקס 'מסדר הכנפיים', בנוכחות ראש העיר מר צביקה גנדלמן וממלא מקומו עו"ד טל אליהו – יו"ר על"ה, ברוב סיפוק וחגיגיות. לחולצות הוצמדו אותות כפיר והחלה התקופה, בה יעברו החניכים והחונכים את מערך הטמעת הערכים, המכין אותם לפרוש כנפיים ולהוביל את בשורת השינוי החברתי.

מאת:  עודד  ליבנה

29.02.2016 , 19:45


כמיטב המסורת בתנועה, נחגג אתמול טקס 'מסדר הכנפיים'  (עריכה: Hnow.news)
כמיטב המסורת בתנועה, נחגג אתמול טקס 'מסדר הכנפיים' (עריכה: Hnow.news)

"כנפיים של קרמבו" תנועת הנוער היחידה בישראל, שמשלבת בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים ופועלת במסגרת תנועות הנוער ומחלקת הנוער בניהולה של יעל יעקובי  בעל"ה חדרה. אתמול חגגו פעילי סניף חדרה של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" את הטקס המסורתי של התנועה, טקס 'מסדר הכנפיים'.

אתמול חגגו פעילי סניף חדרה של תנועת הנוער ''כנפיים של קרמבו''  (עריכה: Hnow.news)
התרגשות – פעילי סניף חדרה של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" (עריכה: Hnow.news)

כנהוג בתנועה, במהלך הטקס מוצמד לחולצות המדים של כל הפעילים, אות כפיר ! ,ע"ש כפיר קובי, החניך הראשון בתנועה, שהוא סמל החזון של התנועה. הטקס החגיגי מציין תחילת תקופה, בה יעברו החניכים והחונכים את מערך "מורשת" בנושא הערכים שמובילים את התנועה – "אני שייך, אני יכול, אני מוביל, אני חבר, אני אוהב, אני ישראלי". הכנפיים שעל סמלי החזון שחולקו לכולם, מייצגים את מטרת פעילי התנועה לפרוש כנפיים ולהוביל את בשורת השינוי החברתי.

כנהוג בתנועה, במהלך הטקס מוצמד לחולצות המדים של כל הפעילים, אות כפיר (עריכה: Hnow.news)
במהלך הטקס מוצמד לחולצות המדים של כל הפעילים, אות כפיר (עריכה: Hnow.news)

את הטקס כיבדו בנוכחותם ראש העיר מר צביקה גנדלמן, ממלא מקום ראש העיר עו"ד טל אליהו – יו"ר העמותה לתרבות הפנאי, יועץ ראש העיר מר גיורא שחר, מנהלת אגף החינוך הגברת לאה אבוטבול, סגן מנהלת אגף החינוך מר שמעון חלפון, המפקח המחוזי מר פטין ביראני, מנכ"ל העמותה לתרבות הפנאי מר אייל עפגין, מנהלת מחלקת הנוער הגברת יעל יעקובי, רכזת תנועות הנוער גליה לבן – אבוהב, רכזת מחוזית 'כנפיים של קרמבו' עדי ברקן, רכזת בוגרת של הסניף – שוהם קץ.

במסגרת תנועות הנוער ומחלקת הנוער של על"ה חדרה  (עריכה: Hnow.news)
במסגרת תנועות הנוער ומחלקת הנוער של על"ה חדרה (עריכה: Hnow.news)

 (עריכה: Hnow.news)

גליה לבן-אבוהב, רכזת תנועות הנוער בעל"ה ביקשה למסור תודה מעומק הלב לשותפים הרבים, שדאגו ותרמו על מנת שהאירוע יהיה מוצלח:  "תודה רבה לשוהם כץ הרכזת הבוגרת בסניף, לבנק לאומי ואבינועם כהן מסוכנות הרכב U.M.I על תרומתם הנדיבה של הקפוצ'ונים לחברי התנועה, תודה לדן לוצ'י על ההגברה, תודה לברק גואטה מה"מגנט הנוצץ", תודה למיכל שורקי על הקאפקייקס, לדורון מנשה על בר מתוקים, תודה לשרון סיבוני ואורלי חריטן על העוגות וכל העוסקים במלאכה."

ממלא מקום ראש העיר ויו"ר על"ה חדרה, עו"ד טל אליהו  (עריכה: Hnow.news)
ממלא מקום ראש העיר ויו"ר על"ה חדרה, עו"ד טל אליהו (עריכה: Hnow.news)

ממלא מקום ראש העיר (יו"ר על"ה חדרה) עו"ד טל אליהו העניק ברוב חגיגיות, יחד עם ראש העיר צביקה גנדלמן, את "אות הכפיר" לחניכים ולחונכים.

 

11954750

ראש העיר, צביקה גנדלמן אמר בדבריו: "אני נרגש לראות את הפעילות המבורכת המתקיימת כאן בסניף. אנו רואים את הגדילה והצמיחה בסניף מהשנה שעברה, הן בכמות הפעילים והן בכמות הפעילות. אני גאה בכם ושמח לבשר כי בחודשים הקרובים תעברו למשכנכם החדש  במרכז העיר".

(עריכה: Hnow.news)
(עריכה: Hnow.news)

ממלא מקום ראש העיר ויו"ר על"ה חדרה, עו"ד טל אליהו, בירך את הנוכחים, בדבריו אמר: "אני גאה להיות זו השנה השנייה במסדר הכנפיים ולהיות חלק מפעילות מבורכת זו. אני מבקש להודות לפעילי הסניף על עבודת הקודש שהם עושים, על מסירותם לחניכים. זה לא מובן מאליו. אני שמח שבעוד זמן קצר יעבור הסניף לפעול במבנה חדש  ומשופץ במרכז העיר ויהווה אכסניה מתאימה לצרכי הסניף".

מכין אותם לפרוש כנפיים ולהוביל את בשורת השינוי החברתי  (עריכה: Hnow.news)
מכין אותם לפרוש כנפיים ולהוביל את בשורת השינוי החברתי (עריכה: Hnow.news)

"אני שייך, אני יכול, אני מוביל, אני חבר, אני אוהב, אני ישראלי"

תודה מעומק הלב לשותפים הרבים, שדאגו ותרמו על מנת שהאירוע יהיה מוצלח  (עריכה: Hnow.news)
תודה מעומק הלב לשותפים הרבים, שדאגו ותרמו על מנת שהאירוע יהיה מוצלח (עריכה: Hnow.news)

….כבוד !

אני שייך, אני יכול, אני מוביל, אני חבר, אני אוהב, אני ישראלי (עריכה Hnow.news)
אני שייך, אני יכול, אני מוביל, אני חבר, אני אוהב, אני ישראלי (עריכה: Hnow.news)
(עריכה: Hnow.news)
(עריכה: Hnow.news)

 

About The Author

Related posts