הוארך מעצרו ; הנהג מחדרה דורס למוות אישה לעיני ילדיה בכביש 6, הסגיר את עצמו לאחר מצוד

צילומים מזירת התאונה המחרידה (צילום חטיבת דובר המשטרה)

הרכב סטה מהמסלול, הוא דרס למוות את תושבת קריית טבעון – הילה נחמן מיכלי, שיצאה לרגע מרכבה כשעמד בצד הדרך בסמוך למחלף חורשים. אמה ואת שני ילדיה, בני חמש ושנה נפצעו קל, והוא ברח מהזירה בנסיעה. לאחר מרדף הסגיר את עצמו הנהג, תושב חדרה בן 64, למשטרה. מעצרו הוארך היום ב 5 ימים.

מאת:  עודד ליבנה

02.03.2016 , 01:45  (עודכן ב 14:35/ 18:45)


צילומים מזירת התאונה המחרידה  (צילום חטיבת דובר המשטרה)
צילומים מזירת התאונה המחרידה (צילום חטיבת דובר המשטרה)

אמש (ג') נהרגה אישה בת 36 בתאונת פגע וברח בכביש 6 , סמוך למחלף חורשים, אמה ושניים מילדיה נפצעו באורח קל בתאונה. צוותי מד"א שהגיעו לזירה, העניקו טיפול רפואי ראשוני לפצועים, לאחר ניסיונות החייאה נאלצו לקבעו את מותה של האם – הילה נחמן מיכלי מקריית טבעון. אמה, וילדיה בני 5 ושני תאומים בני ארבעה חודשים שהו ברכב בעת התאונה. האם, בן החמש ואחד התאומים נפצעו קל וטופלו ע"י צוותי החירום בזירה.

הילה נחמן מיכלי ז"ל נפגעה קשה בעת שיצאה מרכבה בשולי הדרך (עריכה Hnow.news)
הילה נחמן מיכלי ז"ל נפגעה קשה בעת שיצאה מרכבה בשולי הדרך (עריכה Hnow.news)

מחקירה ראשונית עולה, כי מיכלי נפגעה קשה מרכב חולף שסטה מנתיבו, בעת שיצאה מרכבה בשולי הדרך. לאחר מכן, עצר נהג הרכב הפוגע, צילם את הנזק ומשהבחין כי יש נפגעים, נמלט מזירת התאונה. אגף התנועה במשטרת ישראל ניהל אחריו מצוד ובחן כל מצלמה בכביש 6, אולם לפני שעלה בידיהם לאתרו, הסגיר הוא את עצמו למשטרה. מהמשטרה נמסר, כי מדובר בתושב חדרה בשנות ה60 לחייו, אשר נמצא בשיאה של חקירת המקרה, ע"י בוחני התנועה.

לאחר מרדף הסגיר את עצמו הנהג, תושב חדרה בן 64, למשטרה  (עריכה Hnow.news)
לאחר מרדף הסגיר את עצמו הנהג, תושב חדרה בן 64, למשטרה (עריכה Hnow.news)

דוד ברוכי פרמדיק מד"א שהיה בזירה, מספר "כשהגענו למקום ראינו אישה בשנות ה-30 מחוסרת הכרה עם פגיעה רב-מערכתית, ניסינו להעניק לה טיפול מציל חיים, אך בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

בית משפט השלום בפתח תקווה הורה היום על הארכת מעצרו של תושב חדרה בן 64, עד ליום ראשון הקרוב, חרף בקשת התביעה להארכת מעצר ל 8 ימים. העבירות המיוחסות לנהג הן: הריגה, הפקרה, אי מתן סיוע, שיבוש מהלכי לחקירה ונהיגה בקלות ראש.  נציג המשטרה הציג לבית המשפט ראיות המצביעות על כך שהחשוד ידע בוודאות על כך שפגע בנהגת שהייתה מחוץ לרכבה. לאחר הפגיעה, עצר את רכבו וצילם לצרכי ביטוח, לאחר מכן ברח מהזירה ללא דיווח או מתן עזרה לפצועים.

בני משפחתה של ההרוגה וחברים, התפרצו לעברו של החשוד שהגיע לבית המשפט, אוחזים בתמונות ילדיה צעקו לעברו: "השארת שלושה יתומים. לא יעזור לך כלום. נרדוף אותך כל ימי חייך. תתבייש לך איך אתה מסוגל לחיות עם מה שעשית".

 

צילומים מזירת התאונה המחרידה בכביש 6   (צילום חטיבת דובר המשטרה)
צילומים מזירת התאונה המחרידה בכביש 6 (צילום חטיבת דובר המשטרה)

שמואל אבואב, מנכ"ל עמותת "אור ירוק", מסר בתגובה לתאונה: "תאונות פגע וברח הפכו למכת מדינה. זהו מעשה אנטי מוסרי ואנטי חברתי, שבו אדם פוגע באדם אחר ומותיר אותו להתבוסס בדמו על הכביש. בתי המשפט מחויבים להחמיר בעונשם של העבריינים המפקירים את הפצועים ובורחים מזירת האירוע".

or yarok-all the logos

הנהג הדורס תושב חדרה בן 64, מובא להארכת מעצר  (עריכה Hnow.news)
הנהג הדורס תושב חדרה בן 64, מובא להארכת מעצר (עריכה Hnow.news)

About The Author

Related posts