למה כדאי לכם לבנות אתרים בוורדפרס.

אתם בדרך לבניית אתר אינטרנט? במאמר זה תקבלו הסברים שיכולים לעזור לכם לקבל החלטה באיזו מערכת להשתמש לבניית אתרכם.

ראובן אקרמן מאת: ראובן אקרמן

 04.03.2016 , 11.17


בניית אתרים בוורדפרס

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בניית אתרים בוורדפרס הפכה להיות אחת מן הדרכים הפופולאריות ביותר לבנות אתרים כיום בשל קלות הבנייה והתקנת המערכת מצד אחד, ומצד שני הנוחות וקלות השימוש במערכת עצמה, שהופכת את מלאכת ניהול האתר והעדכון שלו למשחק ילדים. רק כדי לסבר את האוזן, וורדפרס היא מבין המערכות הפופולאריות ביותר בעולם ולפי ההערכות שונות, כרבע מבין האתרים בטופ 100 מיליון ברשת מבוססים עליה!

כמו כן בניית אתרים בוורדפרס היא זולה משמעותית מבניית אתרים קלאסית וזאת מכיוון שמדובר במערכת בקוד פתוח שהקוד שלה חשוף למפתחים וכל אחד יכול לעשות בה כרצונו, זאת בניגוד למערכות אחרות בשוק שהן מערכות סגורות בקוד סגור שרק החברה המפתחת יכולה לגשת אליו. (ולכן יש לה סוג של מונופול על הקוד של האתר).

מסיבה זו, כל התוספים כבר בפנים ורובם הם תוספים חינמיים שלא עולים כסף (גם אם יש תוספים שעולים כסף, מדובר בדרך כלל בעלויות נמוכות ביותר בהשוואה לפיתוח מיוחד עבור אתרים בקוד סגור)

תבניות רספונסיביות וה – Builder  של וורדפרס

בניית אתר וורדפרס מתחילה בבחירה של תבנית אחת מבין מגוון תבניות שונות, כאשר רצוי לבחור תבנית רספונסיבית שתומכת במכשירים סלולאריים מודרניים וכך האתר נראה מצוין בלי שצריך לעשות זום פנימה והחוצה או לגלול את המסך אופקית.

עוד דבר שחשוב להקפיד עליו הוא שהתבנית תתמוך בעברית (RTL). בתבנית שלא תומכת בעברית בצורה מושלמת, היישור של הטקסט לא יהיה נכון והודעות שונות למשתמש יהיו באנגלית.

כמו כן, התבניות החדשות והמעודכנות ביותר תומכות בבילדר מיוחד שדרכו אפשר לעצב את העמוד באמצעות אלמנטים שונים כמו גלריות, תיבות טקסט, סרגלי צד, טיקרים של חדשות, מצגות, טפסים ועוד… בדרך זו, הבילדר מאפשר ליצור אתרים דינאמיים ומורכבים עם עמודים שנראים שונים אחד מהשני ולא רק אתרי תבנית פשוטים שכל העמודים בהם זהים אחד לשני.

בניית אתרי וורדפרס – חשוב לעבוד רק עם המקצוענים

כאשר בונים אתר וורדפרס, חשוב מאוד לעבוד רק עם חברה מקצועית שיש לה הרבה רקע וניסיון בתחום. עבודה עם חברה לא מקצועית יכולה להסתיים במפח נפש וביצירת אתר לא מקצועי שקשה לעבוד אותו ולעדכן אותו.

עוד דבר שחשוב לדעת הוא שיש הבדל גדול בין אתר WordPress.com שהוא אתר מסחרי לכל דבר ועניין ובין אתר WordPress.org שהוא האתר של המערכת עצמה. באתר WordPress.com אפשר לכאורה לפתוח אתר חינם וללא כל התחייבות, אבל יש הרבה מאוד מגבלות כמו לדוגמה נפח אחסון מוגבל או מאגר יותר מצומצם של תבניות.

לייעוץ חינם לחצו על האייקון

WIN WEB - בניית אתרים בוורדפרס

About The Author

Related posts