זה קורה היום ; אחד מאנשי ההון סיכון הטובים בעולם מגיע להרצאה

אראל מרגלית

אסור לפספס, הערב תיערך הרצאה של ח"כ אראל מרגלית בפאב ה"שרלוק" במסגרת החממה הטכנולוגית HATCH בשיתוף מרכז הצעירים של על"ה חדרה. מרגלית הוא יזם עסקי, הקים את קרן ההשקעות JVP ונבחר לאחד מאנשי ההון סיכון הטובים בעולם.

 מאת: מיכאל מרטינז

  09.03.2016,  09:45 , עדכון לכתבות שהתפרסמו ב 21.02.2016 וב 26.02.2016


ח"כ אראל מרגלית הפך מאיש עסקים עולמי בענף ההיי-טק לשליח ציבור ומנהיג חברתי בישראל
ח"כ אראל מרגלית הפך מאיש עסקים עולמי בענף ההיי-טק לשליח ציבור ומנהיג חברתי בישראל

הערב תיערך הרצאה של ח"כ אראל מרגלית בפאב ה"שרלוק", ברח' הרצל 35 בחדרה (מתחם מיקס) , בשעה 20:30. האירוע מתקיים במסגרת החממה הטכנולוגית HATCH, בשיתוף מרכז הצעירים של על"ה בעיר. האורח המכובד, אראל מרגלית הפך מאיש עסקים עולמי בענף ההיי-טק לשליח ציבור ומנהיג חברתי בישראל.

הרצאה של ח"כ אראל מרגלית בפאב השרלוק
הרצאה של ח"כ אראל מרגלית בפאב השרלוק

אראל מרגלית מגיע לחדרה למפגש שיעסוק בסוגיות שונות הקשורות למדינת ישראל בפן הכלכלי-חברתי.  הוא יעלה דברים וישתף את הקהל, על דרכו לפסגת עולם העסקים בישראל ובעולם, על פעילותו בתחום החינוך ומעורבותו ב 15 בתי ספר בירושלים והמעבר שלו לעולם הפוליטיקה.

החממה הטכנולוגית HATCH
החממה הטכנולוגית HATCH

במפגש יעלה אראל את הרצון שלו לשלב חבר'ה צעירים בעשייה, ליצור שינוי ולעורר יוזמה כלכלית מצד הממשלה ויזמים פרטיים, לקידום פרויקטים מחוללי שינוי בישראל, הרותמים לצידם תכניות המעוררות את מוקדי המצוינות בישראל.

אראל מרגלית
אראל מרגלית

אראל מרגלית: יזם עסקי – הקים את קרן ההשקעות JVP , נבחר לאחד מאנשי ההון סיכון הטובים בעולם. הוא יזם חברתי, הקים עמותה שסייעה עד היום ליותר מ 20 אלף תלמידים/ות להגיע לתעודת בגרות. הוא מנהיג ציבורי המכהן כחבר כנסת מטעם המחנה הציוני, חבר ויו"ר בשדולות וועדות רבות.

הנכם מוזמנים להרצאה  – החממה הטכנולוגית HATCH בשיתוף מרכז הצעירים

 

About The Author

Related posts