יובל דיין, מטאור – "בדיוק כמו הירח"

יובל דיין - האלבום הראשון (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news).

לקראת צאת אלבומה השני והמסקרן, זוכה לתשבוחות והקהל מצביע ברגלים וממלא את ההופעות. ביום רביעי הקרוב, ב 16.03.2016 דיין מגיעה להופעה אצלנו, על בימת "הברלה". היא השתחררה לא מזמן מצה"ל, נמצאת בקשר מצוין עם המנטור שלה, שלומי שבת האגדי. דיין מוכשרת ואהובה, רוצה להגיע לאנשים.

מאת: איציק סעדון

11.03.2016 , 16.25


יובל דיין (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news).
יובל דיין (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news)

יובל דיין הוציאה סינגל שלישי "בדיוק כמו הירח", לקראת צאת אלבומה השני והמסקרן. היא לא מסתכלת לאחור מאז התפנית המפתיעה, פרישתה בשיאה של התכנית "The Voice". זוכה לתשבוחות המבקרים, תחנות רדיו משמיעות את שיריה ללא הפסקה והקהל מצביע ברגלים וממלא את ההופעות. ביום רביעי הקרוב, ב 16.03.2016 דיין מגיעה להופעה אצלנו, על בימת "הברלה" בלהבות חביבה, וכולנו נוכל ליהנות מההופעה.

יובל דיין האלבום השני (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news).
יובל דיין מתוך האלבום השני (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news)

דיין הגיעה למוסיקה לגמרי במקרה, העיסוק בה נחשב עבורה כתחביב ולא משהו שיהפוך למקצוע, או דרך להגשמה עצמית. נטולת רקע מוזיקלי היא השקיעה את כל מרצה בלימודים, למדה בכיתת מחוננים, במסלול למצטיינים עם כיוון ללימודים אקדמאים. היום הדברים כמובן נראים אחרת, היא השתחררה לא מזמן מצה"ל, לאחר ששירתה בלהקת חיל החינוך והנוער. הצבא הכיר בה כאמנית פעילה ואפשר לה חופשות אותם ניצלה להקלטות וימי צילום, כך שלא נאלצה להפסיק את הקריירה שלה בזמן השירות.

יובל דיין האלבום הראשון (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news).
יובל דיין האלבום הראשון  (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news)

היא בקשר מצוין עם המנטור שלה, שלומי שבת האגדי, שנמצא באותה חברת תקליטים שהיא בחרה לעבוד איתה. ניתן לראות אותה מתארחת אצלו בהופעות מדיי פעם וממשיכה ללמוד דרכו את התחום ורזי התעשייה. היא מקווה שהחיבור בניהם יימשך לתמיד.

יובל דיין (צילומים מתוך האתר עריכה Hnow.news).
יובל דיין במהלך השירות הצבאי  (צילומים מתוך האתר עריכה Hnow.news)

יובל דיין מוכשרת ואהובה, יוצרת מוסיקה ורוצה להגיע לאנשים בבית, לכן היא מקפידה לצאת להופעות במקביל לישיבה בבית, כתיבה והקלטות. מבחינתה היחס לקהל הוא פרט מאוד חשוב ואחרי כל הופעה היא להישאר ולהדק את הקשר עם האנשים. שרק תמשיכי כך !

יובל דיין - האלבום הראשון (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news).
יובל דיין – מוכשרת ומדהימה  (צילומים מתוך YouTube עריכה Hnow.news)

About The Author

Related posts