ניצחון או כישלון ; ארביב הורשע ונשלח ל 18 חודשי מאסר

אושר ארביב. צילום פייסבוק.

מקורות אומרים: "מי לא עקב אחריו, הימ"ר וכל חוקרי המשטרה הבכירים". לאחר שלא הצליחו להוכיח את מעורבותו  במספר אירועי ירי, השלכת רימונים והצתות ששמו נקשר בהם, העבריין אושר ארביב ישלח לכלא בסופו של דבר על עבירת תנועה. האם זהו ניצחון או כישלון למשטרה ?

מיכאל מרטינז מאת: מיכאל מרטינז

 20.03.2016 , 20:45   עורך:  עודד ליבנה


בית משפט השלום בחדרה. צילום: מיכאל מרטינז.
בית משפט השלום בחדרה. צילום: מיכאל מרטינז.
טל תדמור זמיר- שופטת בית משפט השלום חדרה. צילום: אתר בתי המשפט בישראל.
טל תדמור זמיר- שופטת בית משפט השלום חדרה. צילום: אתר בתי המשפט בישראל.

ביום חמישי האחרון (17.03) פסקה שופטת בית משפט השלום בחדרה, הגב' טל תדמור זמיר גזר דין נוקשה לכאורה. היעד המודיעיני הבכיר של משטרת מחוז חוף, אושר ארביב (25), נשלח ביום ה' האחרון ל-18 חודשי מאסר על עבירת תנועה. גורם במשטרה: "בסופו של דבר אושר ארביב נכלא, לא בדיוק משנה באלו נסיבות, גם עבריינים כבדים לבסוף נשלחים לכלא על עבירות תעבורה או מס". עורכי דינו: "לאושר היה מאסר על תנאי מתיק קודם למשך 18 חודשי מאסר. מדובר בסוגיה מורכבת ואנחנו לומדים את ההחלטה".  

עבריין רב מעללים:

אושר ארביב. צילום: פייסבוק.
אושר ארביב. צילום: פייסבוק.

לעבריין ארביב היסטוריה פלילית עשירה, נעצר מספר פעמים בחשד לאירועי ירי, השלכת רימונים והצתות אך בכל פעם העבריין המתוחכם שוחרר לאחר שידע לשמור פיו בחדרי החקירות. חוקרי המשטרה כשלו כאשר ניסו פעמים רבות, לגבש נגדו ראיות מפלילות מספקות, שיבשילו לכתב אישום. ארביב שסומן לאחד היעדים המועדפים לטיפול ע"י הימ"ר, נעצר ב-05.01.2016 לאחר שהיחידה הסמויה שעקבה אחריו ימים ולילות, על מנת לתפוס אותו מוציא לפועל מעשה אלים, תיעדה אותו נוהג ברכבו באזור התעשייה בחדרה ללא רישיון נהיגה תקף. התיעוד כשלעצמו הספיק לשופטת טל תדמור זמיר ע"מ להפעיל מאסר על תנאי שעמד כנגדו ולשלוח אותו ל- 18 חודשי מאסר בפועל.

חדרה – יעד למיגור פשע:

שלושה חודשים מאז הכריזו במחוז חוף של משטרת ישראל, על העיר חדרה כיעד למיגור הפשע ולשם כך הועבר הטיפול במספר יעדים מודיעיניים, ליחידה המרכזית במחוז. במשטרה מסמנים "V" על היעד אושר ארביב, שהורשע בנהיגה ללא רישיון, בזמן פסילה ונשלח ל-18 חודשי מאסר בפועל. לבית המשפט הגיע ארביב תחת אבטחה כבדה כשהוא מוקף ב-5 לוחמים וקצינים של יחידת נחשון, מנעו ממנו כל מגע עם חבריו ומשפחתו, שהגיעו לשמוע את גזר הדין. ארביב שישב מחויך לאורך כל הדיון, שמע את השופטת תדמור זמיר מקריאה את 19 העמודים של גזר דין, אשר פירטו את עברו הפלילי העשיר, את זלזולו בחוק, ברשויות האכיפה וציירו תמונה מאוד ברורה של עבריין רב מעללים, אדם העושה ככל העולה על רוחו, מבלי להתחשב כלל בסובבים אותו.

במשטרה קיוו לעונש חמור יותר:

במשטרה קיוו כי ארביב ישלח לכלא לתקופה ארוכה יותר, שכן היה לחובתו מאסר מותנה של 18 חודש מתיק דומה קודם, אך השופטת תדמור זמיר מצאה לנכון להקל עמו וגזרה עליו 18 חודשי מאסר בפועל, בנוסף למאסר נוסף על תנאי, פסילת רישיון נהיגה למשך 6 שנים וקנס של 4000 ₪.


latina-1


גורם במשטרה מסר: "בסופו של דבר אושר ארביב נכלא, לא בדיוק משנה באלו נסיבות, מי שמפר את החוק בצורה כה בוטה מקומו בכלא, נכון שהיה מעורב בפעילות עבריינית אלימה אבל גם עבריינים כבדים לבסוף נשלחים לכלא על עבירות תעבורה או מס".

עו"ד שוקלים לערער:

עורכי דינו של ארביב, נחמי פיינבלט ואלעד אלימלך אמרו: "חשוב לציין כי לאושר היה מאסר על תנאי מתיק קודם למשך 18 חודשי מאסר, כך שאנחנו בוודאי מברכים על החלטת בית המשפט הנכבד. עם זאת, מדובר בסוגיה מורכבת ואנחנו לומדים את ההחלטה ואת משמעויותיה על מנת לשקול את האפשרות לערער על מהותה המשפטית של ההחלטה לבית המשפט המחוזי".

עורכי הדין מימין לשמאל אלעד אלימלך ונחמי פיינבלט. שוקלים לערער צילום יח"צ
עורכי הדין מימין לשמאל אלעד אלימלך ונחמי פיינבלט. שוקלים לערער צילום יח"צ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


מרפאת השיניים דנטל אסתטיקס בשירות חדש: השתלה והעמסה ביום אחד

About The Author

Related posts