"היש צוהלת ושמחה" כמו פורים בגרעין החינוכי בנתניה ?

הגרעין החינוכי בנתניה, החליט לספק אלטרנטיבה לתרבות החגיגות (צילום: קרן שחף, עריכה: Hnow.news)

ד"ר חיה ג'משי, מנכ"לית קרן שח"ף: "קהילות הצעירים המשימתיות בהן תומכת קרן שח"ף, מאפשרות לתושבים ליהנות מחג הפורים במחירים מינימליים ומבלי לרוקן להורים את הכיס וכן ליהנות מזמן איכות עם המשפחה ועם הקהילה"

מאת:  עודד ליבנה

28.03.2016 , 19:48


הגרעין החינוכי בנתניה, החליט לספק אלטרנטיבה לתרבות החגיגות (צילום: קרן שחף, עריכה: Hnow.news)
הגרעין החינוכי בנתניה, החליט לספק אלטרנטיבה לתרבות החגיגות (צילום: קרן שחף, עריכה: Hnow.news)

הגרעין החינוכי בנתניה, החליט לספק אלטרנטיבה לתרבות החגיגות היקרה והמנוכרת ולכן התגייסו חבריו, לארגן מסיבת פורים חינמית וחגיגית לתושבי העיר. אל האירוע, שהתקיים ב- 23 במרץ בבית הספר אורות רש"י, הגיעו כ- 300 מתושבי העיר: מבוגרים, בני נוער, צעירים וילדים.

במהלך האירוע החגיגי, התקיימה מסיבת ריקודים לקול צלילי להקתו של נריה שחר ממנה נהנו גם המבוגרים וגם הילדים. בנוסף, זכו הילדים לצפות בהצגה "קולות מהארמון" מבית תיאטרון "מפתח הלב" ולקרוא את המגילה. יחד עם הגרעין החינוכי שיזם את המשתה המיוחד לפורים, סייעו לקיים את האירוע גם צוותי בתי הספר וגני הילדים וכלל תושבי הסביבה.

הגרעין החינוכי הוא אחד מכ- 200 קהילות צעירים משימתיות בהן תומכת קרן שח"ף –  שותפות של פילנתרופים התומכת בצעירים הבוחרים לחיות בפריפריה כקהילה ופועלים למען שינוי חברתי.מלבד חגיגות הפורים, מתכננים חברי הגרעין החינוכי לקיים גם את מצוות "מתנות לאביונים", לעבור מבית ולבית ולחלק חבילות מזון לזקוקים לכך.

קרן שחף - המטרה לקדם את הקהילות המשימתיות  (לוגו: קרן שחף, עריכה: Hnow.news)

ד"ר חיה ג'משי, מנכ"ל קרן שח"ף: "קהילות הצעירים המשימתיות בהן תומכת קרן שח"ף, מאפשרות לתושבים ליהנות מחג הפורים במחירים מינימאליים ומבלי לרוקן להורים את הכיס וכן ליהנות מזמן איכות עם המשפחה ועם הקהילה".

קרן שח"ף היא קרן של פילנתרופים ששמה לעצמה למטרה לקדם את הקהילות המשימתיות לכדי תופעה לאומית חדשה, אשר תשנה את פני החברה הישראלית. בקרן שותפים פילנתרופים וקרנות מהארץ ומחו"ל התורמים מכספם וכן רותמת את המגזר הציבורי בארץ (משרדי מממשלה, רשויות) לתמוך ולסייע לפעילות של הקהילות.  

About The Author

Related posts