דיכטר בביקור מיוחד ; אביטן אירח במשרדו

מימין לשמאל, ראש העיר לשעבר חיים אביטן, ח"כ אבי דיכטר, חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב.

השר לביטחון פנים לשעבר, ח"כ אבי דיכטר הגיע היום (ב') לחדרה לביקור אישי, עם ראש העיר לשעבר חיים אביטן. בפגישה שהייתה לבבית נכח גם חבר מועצת עיריית חדרה, שהצטרף לליכוד – עו"ד אוהד מרחב. הקשר בין דיכטר לאביטן התהדק בעיקר בתקופה בה עבדו בשיתוף פעולה הדוק להקמת יחידת השיטור העירונית.

מיכאל מרטינז מאת: מיכאל מרטינז ,  עורך: איציק סעדון

 04.04.2016 , 22:56


ביקור מיוחד של ח"כ אבי דיכטר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ח"כ אבי דיכטר ששימש כשר לביטחון פנים בתקופת כהונתו של חיים אביטן כראש עיריית חדרה, הגיע היום (ב') לחדרה לביקור אישי עם אביטן. הפגישה שנערכה במשרדיו של אביטן הייתה לבבית וחמה, נכח בה גם חבר מועצת עיריית חדרה, המצטרף החדש לליכוד עו"ד אוהד מרחב. במהלך הפגישה עלו נושאי עבודה עתידיים, דברים הקשורים במצב המדינה והתפתחותה של חדרה. הקשר בין דיכטר לאביטן התהדק בעיקר בתקופה בה הוקמה יחידת השיטור העירונית. דיכטר הוא זה שלמעשה קיבל בזרועות פתוחות ותמך ביוזמתו של אביטן להקמת המשטרה המקומית בעיר. בתוקף תפקידו כשר לביטחון הפנים, דאג ודחף דיכטר להמשיק את שיתוף הפעולה המקצועי בין המשטרה העירונית לבין משטרת ישראל שהייתה כפופה לו במסגרת תפקידו.

 


סוכן ביטוח מיקי פז _900x180

 

 

 

 

 

 

אבי דיכטר יליד 1952, הוא פוליטיקאי ישראלי, חבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. דיכטר הוא איש מדהים, שדעותיו הן בעלות משקל רב במעגל קבלת ההחלטות הביטחוני ומדיני, איש מקצוע אדיר שתרם המון וממשיך לתרום למדינה ימים כלילות מכישוריו וניסיונו הרב. הוא היה לוחם ומפקד בסיירת מטכ"ל ואף זכה בשנת 1987 לצל"ש מאלוף פיקוד דרום, על תושייתו בעת שניהל לבדו מרדף אחר מחבל. בתום שירותו הצטרף לשורות השב"כ וטיפס עם השנים בסולם התפקידים. בין תפקידיו הידועים יותר, הוא כיהן כראש השב"כ, כשר לביטחון הפנים וכשר להגנת העורף.

חיים אביטן, שנמצא בקשר רציף עם שרים בממשלה, מספר על הפגישה: "היה לי לעונג להיפגש היום בצהריים עם חברי היקר, חבר הליכוד וחבר הכנסת המכהנת, אבי דיכטר. אבי חבר וותיק, יחד איתו ומולו עבדתי בזמן כהונתי בתפקיד ראש עיריית חדרה, עת הקמתי את המשטרה העירונית בחדרה שהפכה להצלחה גדולה. הפרויקט המשותף הגביר את ביטחון תושבי חדרה והפך למודל ארצי עבור עיריות נוספות שהלכו אז בעקבותינו והקימו גם הם מערכים דומים שפועלים אצלם בהצלחה גדולה. גם היום אני ממשיך בעשייה ציבורית למען תושבי חדרה ואני רוצה גם לברך בהזדמנות זו, את חבר המועצה אוהד מרחב, שהצטרף לשורותינו ולאחל לו בהצלחה."

מימין לשמאל, ראש העיר לשעבר חיים אביטן, ח"כ אבי דיכטר, חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב. בארוחה במסעדת דובי גבעת אולגה.
מימין לשמאל, ראש העיר לשעבר חיים אביטן, ח"כ אבי דיכטר, חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב. בארוחה במסעדת דובי גבעת אולגה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


מרפאת השיניים דנטל אסתטיקס בשירות חדש: השתלה והעמסה ביום אחד

About The Author

Related posts