"תופסים כיוון" במרכז הצעירים של על"ה

01

במרכז הצעירים של על"ה, חדרה נפתחת תוכנית למצוינות בניהול קריירה, "תופסים כיוון", זו תוכנית בה כל צעיר מוצמד בסיום התואר למנטור מוביל ובעל השפעה במשק הישראלי.

מאת: עודד ליבנה

13.04.2016 , 17:58


01

אקדמאים רבים אינם מועסקים במשרות ההולמות את כישוריהם והשכלתם. הערך והתועלת של המאמץ הרב הכרוך ברכישת השכלה, מוטלים בספק או יורדים לטמיון, הן בקרב הצעירים עצמם והן במעגל החברתי והמשפחתי שלהם, שבו חלקם היוו פורצי דרך כאקדמאים. תכנית "תופסים כיוון" הנפתחת במרכז צעירים חדרה בשיתוף פעולה עם יוצאי היחידה הטכנולוגית של מודיעין מבקשת לתת מענה להתמודדות עם התופעה ולצמצם את היקפה והשלכותיה.

התכנית מיועדת לקבוצת אקדמאים מצטיינים ובעלי מוטיבציה. המועמדים שיגלו עניין בתוכנית יופנו למרכזי הערכה, בהן תיבחן התאמה הדדית לתכנית ותבנה נבחרת מובילה. תכנית תופסים כיוון לא נועדה רק עבור חיפוש העבודה הראשונה, אלא בעיקר לפיתוח מצוינות בתעסוקה – להתקדם בתוך עבודה קיימת או במציאת עבודה טובה יותר. התכנית בנויה מתהליך עומק המורכב מקבלת כלים ותכנים חשובים לקידום ומציאת מקום עבודה, הבנה טובה יותר של שוק העבודה, בניית רשת קשרים חברתיים ותעסוקתיים חזקה ומגוונת.

 

02

מרכיב נוסף וחשוב בתוכנית "תופסים כיוון" הוא ליווי צמוד ע"י מנטור –מוביל ומשפיע במשק הישראלי שיוצמדו למועמדים עפ"י התאמה במישור האישי והמקצועי. אנו במרכז צעירים חדרה, מאמינים שסיוע בשילוב תעסוקתי הולם בשוק העבודה יוביל את משתתפי התוכנית להיות מובילים חברתיים בעירם. החזון הוא כי  תתהווה קבוצה משפיעה בעלת חוסן מקצועי, כלכלי ואישי שתתרום לשילוב תעסוקתי איכותי  של צעירים נוספים.

פרטים נוספים בטורבינה – מרכז הצעירים בחדרה

03

 

04

About The Author

Related posts