תחרות השחמט ה-28 בחדרה, לזכרו של דוד שלימק ז"ל

טורניר שחמט

היום התקיימה תחרות השחמט ה-28 בחדרה, טורניר שנערך לזכרו של דוד שלימק ז"ל שנהרג במלחמת ששת הימים. "ספורט השחמט בחדרה מקבל תאוצה וחשוב שכמות הילדים תעלה משנה לשנה. אני מרגיש חלק חשוב מתוך התחרות", כך אומר היום מ"מ ראש העיר, עו"ד טל אליהו.

מאת: עודד ליבנה  ,  13.04.2016


היום (ד') התקיימה תחרות השחמט ה-28 בחדרה. טורניר שחמט שנערך כבר 28 שנה ברציפות לזכרו של דוד שלימק ז"ל, שנהרג במלחמת ששת הימים. מי שיזם את הטורניר, לפני 28 שנה והמשיך אותו עד היום, זה אחיו דני שלימק, המשמש כמורה לחינוך גופני בבית ספר הרב תחומי עמל למדעים ואומנויות. משנה לשנה הטורניר מקבל תנופה והשנה השתתפו בטורניר כ-102 שחקנים, מכיתות א' עד כיתות ט'.הטורניר שהתקיים בבית ספר צפרירים מהשעה 08:00 בבוקר עד 16:00 אחה"צ, כלל מרתון תחרותי מותח בין הילדים, עד לקביעת המנצחים בטקס הסיום. בסיום התחרות התקיים הטקס בו נכחו ראש העיר צביקה גנדלמן וממלא מקומו עו"ד טל אליהו, כמו גם אלעד בן משה – מנהל מחלקת הספורט, שארגן את הטורניר ואלכס ברנשטיין מורה השחמט ומרכז מחלקת השחמט בחדרה. דני שלימק, אחיו של דוד, נשא דברים מרגשים מאוד לזכרו של אחיו.  


סוכן ביטוח מיקי פז _900x180

מ"מ ראש העיר עו"ד טל אליהו, אומר לסיכום האירוע: "ספורט השחמט בחדרה מקבל תאוצה וחשוב שכמות הילדים תעלה משנה לשנה, על מנת להמשיך להתחרות הן באליפות חדרה והן בטורנירים נוספים בארץ. אני מרגיש חלק חשוב מתוך התחרות לאור העובדה שגם התחרות הינה על שמו של דוד שלימק ז"ל שהיה מורה לחינוך גופני ונפל במלחמה".

About The Author

Related posts