טורבינה מארגנת לנו "זיכרון בסלון"

מרכז הצעירים חדרה (עריכה Hnow.news)

ב 03/05 מרכז הצעירים בחדרה מביא לחדרה את פרויקט "זיכרון בסלון". מתוך ההבנה שהחיבור לשואה הולך ונחלש, מציעה פרויקט שמהווה פתרון אלטרנטיבי ומאפשר חיבור אחר לדור הצעיר.זה פשוט וקל עם חברים ותכנים הנוגעים אלינו כאן והיום.

מאת: עודד ליבנה

14.04.2016 , 16:38


 

פרויקט בהובלת מרכז הצעירים  (Hnow.news)
פרויקט בהובלת מרכז הצעירים  (Hnow.news)

"טורבינה – מרכז צעירים בחדרה" מזמינים את תושבי חדרה היקרים, לפתוח את הבית ואת הלב ולציין יחד את יום הזיכרון לשואה ולגבורה קצת אחרת – בסלון ביתכם. פרויקט "זיכרון בסלון" מציע אלטרנטיבה מרתקת לקיים את הזיכרון באופן השונה מכל מה שהכרנו, בין חברים ואורחים, באווירה אינטימית וקהילתית. מרכז הצעירים בחדרה מציע לכם לארח איש עדות ניצול שואה, בן הדור השני או מרצה אורח שיגיע אל ביתכם ויספר את סיפורו. זהו מפגש אינטימי בערב שכזה, אשר ממקם את איש העדות במרכז ובגובה העיניים, כך הוא מאפשר לאורחים לשאול שאלות, גדולות וקטנות ולקבל מענה אותנטי.

שיחה עם איש עדות (Hnow.news)

ערב זיכרון בסלון מורכב משלושה חלקים:

  1.  שיחה עם איש עדות: שיחה עם איש עדות המגיע לבית המארח ומשתף מזיכרונותיו. העדות האינטימית בערב ביתי שכזה, שמה את איש העדות במרכז ונותנת לאורחים אפשרות לשאלות, גדולות וקטנות.
  2.  חלק אומנותי: חלק בו אפשר לקרוא שיר, לנגן, לספר סיפור, להקרין סרט קצר או לשיר בציבור. החלק האמנותי מפיג את המתח, שלעיתים נוכח בתום העדות ויוצר מעבר נוח בין העדות לדיון.
  3.  דיון: בחלק האחרון ניתנת הזדמנות לכל אורח להתבטא בשיחה פתוחה. לעזרת מנחה השיחה אנחנו מציעים מערכי דיון מגוונים שיאפשרו לכל אחד למצוא את הנושא המתאים בעיניו.

חלק בו אפשר לקרוא שיר (Hnow.news)

זה קל ופשוט ואנחנו איתכם לאורך כל הדרך! הירשמו באתר (רוצה לארח).

http://www.zikaronbasalon.com

לכל שאלה מוזמנים לפנות ל "טורבינה מרכז צעירים חדרה"  

בטלפון 04-6331787

03

 

About The Author

Related posts