מרחץ דמים באום אל פחם ; שני צעירים נורו למוות

שני מקרי רצח בהפרש של שעתיים בלבד. זירת הרצח השנייה, אתמול

תוך פחות משעתיים התרחש מרחץ דמים באום אל פחם. באירוע הראשון נרצח מוחמד רפעת סעיד (26) ובאירוע השני כתגובה, נורה למוות חוסיין מחאג'נה (20). החשד: הרצח השני הוא נקמה על הרצח הראשון. בכיר במשטרה: "כדי לפתור את בעיית כלי הנשק במגזר צריך טיפול מהשורש"

מיכאל מרטינז מאת: מיכאל מרטינז 

 23.04.2016


זירת הירי הראשון, אתמול.
זירת הירי הראשון, אתמול.

אמש נורו שני צעירים מהעיר אום אל-פחם למוות, בשתי זירות שונות, בהפרש של שעתיים בלבד. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירועים. במקרה הראשון נורה מוחמד רפעת סעיד בן 26 שנפצע באורח אנוש. חובשים ופרמדיקים פינו אותו לביה"ח העמק שבעפולה לקבלת טיפול רפואי. כוחות משטרה גדולים שהוזעקו למקום, הגיעו לזירה ופתחו בחקירה נסיבות האירוע. כשעתיים לאחר הירי בעוד המשטרה חוקרת בשטח, הוא מת מפצעיו.

קרוב משפחה, אומר: "הקלות שבה הצעירים במגזר הערבי משיגים נשק, זאת תופעה ישנה ואף אחד במדינה לא עושה כלום כדי לטפל בזה". לדבריו יש עשרות הרוגים בכל שנה בגלל מלחמות הצעירים, ולטענתו כל מי שחושב שחכרוש (הניצב הערבי הראשון שמונה לראש המנהלת של משטרת ישראל לטיפול בפשיעה במגזר הערבי) יפתור את הבעיה, אז הוא טועה. "צריך טיפול שורש שמתחיל מחינוך ילדים בגן" כך אומר קרוב משפחתו של אחד הנרצחים.

שני מקרי רצח בהפרש של שעתיים בלבד. זירת הרצח השנייה, אתמול

במקרה השני, שעתיים לאחר האירוע הראשון, נורה חוסיין מחאג'נה בן 20. כוחות מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותו במקום. גופת הנרצח פונתה לבית החולים העמק. לפי מקורות בשטח, קיים חשד למעלה מסביר, כי קיים קשר בין שני המקרים ולמעשה הרצח השני אירע כנקמה מהירה על הרצח הראשון.


מרפאת שיניים פרדס חנה

 

About The Author

Related posts