סיפור שכל אחד צריך לקרוא; מייצרים בארץ ועוזרים לקהילה

אי שם באזור התעשייה בחדרה מגיעים בכל בוקר למפעל לשיקום תעסוקתי עשרות  פגועי נפש. העבודה במפעל 'נתיב' מקנה להם הרגלי עבודה, חברות ופרנסה.

כתב דן לונדון לאתר החדשות מאת: דן לונדון

 09.05.2016

 


קרן ופיליפ נפתלי תושבי עין הים, עוסקים בפיתוח פטנטים. כאשר חיפשו מקום לייצר את safety magnet  תושבת מגנטית לניידים.  היה ברור להם שלמרות העלויות הגבוהות הכרוכות בייצור בארץ ולמרות הזמן שלוקח לחברים במפעל התעסוקתי לייצר את המוצר 300x300_banner safety magnet בעבודת יד, הם עדיין מעדיפים לייצר אותו בישראל ולא בסין. 

קרן: "אנחנו רואים בכך תרומה לחברה. בכל פעם שאני מגיעה למפעל לאסוף סחורה, אני פוגשת אנשים מאושרים. אנשים שקיבלו הזדמנות לקום בבוקר אל מקום שמקבל אותם כמו שהם.
אני יוצאת משם תמיד עם חיוך על הפנים, טוב הלב, השמחה והתמימות שיש בנפשם  מרחיבים לי את הלב." 

מר פיליפ, האם אתה יכול לתת לנו קצת מידע על המוצר?

פיליפ: "המוצר שלנו מיועד לעשות רק טוב לאנשים, הוא נוצר בכדי לתת מענה לדבר כל כך חשוב. הרבה נהגים לא מודעים לתקנה 24 של משרד התעבורה, שמתייחסת לכל מי שנוהג ומדבר עם דיבורית, ללא התקן קבוע לנייד – כעובר על החוק. safety magnet מונעת קנס של 1,000 ₪ + 4 נקודות רישוי." 

קרן מוסיפה:" התושבת שלנו יצירתית ובטיחותית. היא לא תופסת נפח ולא חוסמת את שדה הראייה. בנינו אותה מזוג מגנטים צבעוניים: פס אחד מותקן על הדש בורד והפס הנגדי בגב כיסוי הנייד. הרעיון שלנו בלעדי. כשנמצאים מחוץ לרכב הנייד ממשיך להתמגנט למשטחים מתכתיים – ללא הצד הנגדי."

היכן ניתן לרכוש את המוצר ?

פיליפ: "אנו מוכרים את התושבת המגנטית דרך האתר שלנו www.safety-magnet.com בעלות של 49 ₪ כולל מע"מ ומשלוח. לרשות הלקוח קיימים 24 דגמים מעוצבים בקטלוג."

מה הייחודיות במוצר שלכם?

קרן: "הייחוד שלנו בא לידי ביטוי כמוצר give away . אנו מעצבים וממתגים ע"פ דרישת הלקוח את המגנטים והגלויה לאירועים גדולים כמו חתונות, תערוכות ומתנות לעובדים וללקוחות.

השבוע זוג עיצב את הגלויה כהזמנה לחתונתם ואת המגנטים עיצבו כמתנה לאורחים) המחיר כמובן משתנה בהתאם לכמות

מי הלקוחות שלכם?

קרן:"עד היום עיצבנו להרבה מאוד עסקים שתמכו במוצר בעיקר כי הוא מיוצר בישראל בעבודת יד. מבין לקוחותינו: שטראוס, ישראכרט, מחלבות רמת הגולן, אלקטרה, אבנט, מזרחי טפחות, מועדון הכדורסל של מכבי תל אביב, וגם עסקים קטנים כמו מורים לנהיגה, מספרות, השכרת רכבים, גני ילדים וכו'. " 
קרן ופיליפ: "אנו מאחלים לכל בית ישראל יום עצמאות שמח. ומקווים שהרכישות הבאות שלהם יהיו מלוות גם במחשבות על החקלאים הישראלים ובעלי העסקים הקטנים".

לצפייה במוצר: https://www.youtube.com/watch?v=0EHUe4-YmEI

 

 

About The Author

Related posts