תחילת הסוף; מרחב הודיע על הפסקת חברותו בהנהלת העיר 

חבר מועצת העיר, עו"ד אוהד מרחב. עריכת תמונה: HNOW.NEWS.

חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב לראש העיר:" מוטב יהיה לכולם אם תודיע על התפטרותך מראשות העיר ועל קיום בחירות חדשות בחדרה".

מיכאל מרטינז מאת: מיכאל מרטינז

 31.05.2016

 


 

מימין חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב מרחב.
מימין חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב מרחב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בהודעה דרמטית מודיע היום (ג') חבר המועצה עו"ד אוהד מרחב על הפסקת חברותו בהנהלת העיר וגם על התפטרותו מתפקיד מחזיק תיק הצעירים והספורט. מרחב:" אמשיך לתפקד כחבר מועצה מן המניין באופן ענייני ונוקב וללא כל שינוי בהרכב הסיעתי".

מרחב מסביר במכתבו כי קבל את ההחלטה לאחר לבטים רבים ומתן אינספור הזדמנויות לשיפור התנהלותם של ראש העיר גנדלמן ושל הנהלת העיר. 

מרחב לגנדלמן: "מוטב יהיה לכולם אם תודיע על התפטרותך מראשות העיר ועל קיום בחירות חדשות בחדרה". 

חבר המועצה מרחב שבמשך כשנתיים נלחם בראש העיר והנהלתו לטובת תושבי העיר חדרה, הודיע היום על הפסקת חברותו בהנהלת העיר ועל התפטרותו מתפקיד מנהל תיק הצעירים והספורט בעיר חדרה. מרחב שראה את ההתעמרות בתושבים במשך כל התקופה, ניסה בכל דרך לשנות את הגישה אך ללא הועיל. 

עו"ד מרחב לגנדלמן: "אני רואה את עצמי משרת הציבור בעוד אתה רואה את עצמך אדון עליו", במחצית קדנציה "הספקת" לפגוע קשות בתושבים, בשכונות, בסוחרי העיר, בעובדי העירייה, בניקיון העיר וביחסי דתיים-חילוניים, ובעצם ניתן לומר כי העיר נמצאת בשפל שלא הייתה בו מעולם. התנהלות העירייה תחת הנהגתך עסוקה בהישרדות פוליטית, חסרת חזון, חסרת מעוף ובעיקר חסרת כל עשייה חדשה.,לפיכך, ולאור כל האמור לעיל החלטתי כאמור לעזוב את הנהלת העיר ולשמש כאלטרנטיבה שלטונית מתוך המועצה, לטובת ולרווחת תושבי חדרה".

האם זו תחילת הסוף?

 

מעיריית חדרה נמסר בתגובה: "ראש עיריית חדרה מקבל את התפטרות חבר ההנהלה אוהד מרחב ומאחל לו בהצלחה".

עוד נמסר מעיריית חדרה: "במשך שנתיים וחצי היה מר מרחב שותף פעיל לקבלת ההחלטות בהנהלת העיר ובמועצה ובכולן הצביע בעד מדיניות ראש העיר צביקה גנדלמן.

באשר לשירות הציבור כפי שציין מרחב בהודעתו, כידוע הוא החזיק בתיק הצעירים מתחילת הקדנציה והוא מוזמן להציג את הישגיו בתיק זה. בנוסף החזיק מר מרחב בתיק הספורט ההישגי מזה כשנה וגם כאן הוא מוזמן להציג את הישגיו האישיים בתחום זה.

באשר להתעמרות בתושבים כדבריו, די לציין שבתקופה בה מכהן גנדלמן כראש העיר זכו תושבי  חדרה בחנייה חינם והעיר בתנופת פיתוח אדירה.

ע

About The Author

Related posts