סיבוב על האש: השיפודיה הכי טובה

שיפודיית: "פיתה בשרים על האש"

מדור: אוכל – מיכאל מרטינז

לפני כשבועיים ביקרתי בשיפודיית "פיתה בשרים על האש" , שנעוצה בלב ליבה של העיר נתניה, כדקת הליכה מהשוק העירוני, ושם פגשתי את הבעלים אלישע והשותפה שלו השפית "שרונה ויינברגר", "אנשים של פעם", לב רחב, אנשים טובים ולבביים.

התחלנו לשוחח על התחום האהוב עלי, "אוכל טוב", (מי שמכיר אותי יודע שאם לא הייתי עיתונאי אז בטוח שהייתי שף). אכלתי את כל סוגי המאכלים ברחבי העולם, במסעדות וברים שונים, אוכל גורמה, סיני, יפני, איטלקי וצרפתי… ותמיד כשחזרתי ארצה חיפשתי את האוכל העממי "הפיתה והשיפוד" .

בחזרה לאלישע ושרונה בעלי השיפודייה "פיתה בשרים על האש", שלא מפסיקים להגיע אליהם לקוחות מרחבי הארץ. אלישע, מה תמליץ לי לאכול? שרונה עונה בחיוך: שתוק ותן לי לסדר לך את העניינים. דקות ספורות עוברות והיא יוצאת עם שתי מנות בשר, קבב וקציצות, סלטים, פיתה מיוחדת ושיפוד העגבנייה עם בצל. מה נשתה, אני שואל? אלישע פונה לעובד תעשה לו קוקטייל,(גזוז של פעם, מיקס טעמים). "תרביץ" אלישע אומר. התחלנו לאכול והטעמים פשוט הדהימו אותי, "איזה דבר" אני אומר, הקציצות היו פרפקט, חריפות מעודנת, תבלון נכון, בשר איכותי ואי ואי ואי … "שרונה שיחקת אותה" אני אומר, אוכל טוב עם נשמה. ומאז אותו יום הטעמים נחרטו בחכיי והפכתי להיות לקוח קבוע.

בשיפודייה של "פיתה בשרים על האש" תמצאו קציצות חריפות העשויות מבשר משובח ואיכותי, נקניקיות מרגז נפלאות, קבבים פיקנטיים ורגילים, טחול, לבבות, כבדים ועוד .

התיישבתי וטעמתי מהקציצות והקבב, תמיד חשבתי שמתכון הקציצות שלי הוא המתכון המנצח, וזה לא בושה לומר שטעיתי.

הציון שלי לשיפודייה "פיתה בשרים על האש":

רמת שירות: 9 .

רמת הבשר: 10 .

טעם הקבב: 8 .

טעם הקציצות: 10 .

הסלטים: 7 .

הפיתה: 10 .

הניקיון: 9 .

הציון הממוצע הכללי: 9 .

הציון שנקבע לשיפודייה מצרף אותה ל- 10 השיפודייות הטובות בארץ .

תגיעו ותיהנו ואם טעיתי חייגו אלי 052-5512555 

כתובת המסעדה: וייצמן 11 נתניה  מול השוק ,  טלפון : 0774418209 

 

צילומים מהמקום:

פיתה שיפודייה נתניה

IMG_2642 פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה פיתה שיפודייה נתניה

כתובת המסעדה: וייצמן 11 נתניה  מול השוק ,  טלפון : 0774418209 

About The Author

Related posts