פרויקט הנדל"ן הכדאי לשנת 2017; וילה יוקרתית ב-1,120,000 ₪

אילוסטרציה: וילה בטבע בישוב חיננית

אינג אילן מסיקה: "הפרויקט היחיד שייתן פתרון לבעיית יוקר הדיור במדינת ישראל 2017 הוא פרויקט וילה בטבע. לאחר מחשבה מעמיקה של צוות החשיבה בחברה, החלטנו לשווק וילה יוקרתית על שטח אדמה של 500 מ"ר לזוגות ומשפחות צעירות במחיר חסר תקדים, 1,120,000 ₪ בלבד"

מיכאל מרטינז מאת: מיכאל מרטינז

 12/11/2016  ,  09.08


הישוב חיננית

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פרויקט וילה בטבע שיזמה חברת לניב הנדסה בע"מ, יקום בישוב חילוני קהילתי כפרי, "חיננית", המאופיין בשלווה ורוגע ייחודיים. הישוב ממוקם על אחד ההרים המרהיבים באזור מעל היישוב קציר והוא נחשב לשני בגודלו בגוש יישובי צפון השומרון. שטח השיפוט של חיננית הוא 9,401 דונם. שמו המיוחד של היישוב נלקח משמו של פרח החיננית הנפוץ באזור. היישוב הייחודי ביופיו, שוכן ברום של כ-400 מ' מעל פני הים ובמורד שלוחותיו הצפוניות מתחבר לנחל זבדון.

פרויקט וילה בטבע משלב תפיסות מודרניות של עיצוב אדריכלי מתקדם, תוכנית בית פרקטית אשר יוצרת חווית מגורים נינוחה ומרחבי מחייה גדולים ונעימים. תחושה של הרמוניה וחזות מרשימה מקבלת את פני הבאים. שכונת וילות יוקרתית הכוללת כבישים ומדרכות במפרט טכני גבוה. בשכונה יוקמו בשלב א' 50 וילות המיועדות לזוגות ומשפחות צעירות. הקווים האלגנטיים והשימוש בחומרי גמר מעולים, כמו גם ההקפדה על רמות הגימור והפרטים הקטנים בשילוב עם הנוף ההררי הירוק עושים "וילה בטבע" לפרויקט מגורים בעל איכות חיים נדירה.

"ה-וילות שלנו יבנו על שטח אדמה של 500 מ"ר לכל יחידה וזאת לרווחת המשפחות וגודלן יהיה כ- 120 מ"ר עם אפשרות להרחבה עתידית. בכל יחידה נבנה 5 חדרים מרווחים לפי הפירוט הבא: שני חדרי ילדים רגילים, חדר ממ"ד, סוויטת הורים הכוללת מקלחת וחדר נוחות . יחד עם זאת, נבנה חדר אמבט מיוחד ביופיו ושירותים נוספים. בנוסף, לכל וילה יבנה סלון מודרני ומרפסת גדולה, חדר שירות, מטבח מיוחד ביופיו. בעניין החנייה נתנו מראש פתרון לבעיות החנייה שכיום רוב אזרחי המדינה סובלים ממנה ולכן החלטתנו לממן לכל דייר חניה נוספת כך שלכל וילה יהיו שתי חניות" כך מסר אינג' אילן מסיקה מנכ"ל ובעלים של חברת לניב הנדסה בע"מ והוסיף:" השקענו גם מחשבה בעניין המפרט הטכני והסביבתי וקבלנו החלטה לבצע פיתוח חיצוני חדש כולל מדרכות, עמודי תאורה, דרכים משולבים עם גינון, עמודי תאורה יוקרתיים ועוד"

אילוסטרציה: וילה בטבע בישוב חיננית
אילוסטרציה: וילה בטבע בישוב חיננית

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעניין המפרט הטכני של הווילה?

"הריצוף שבחרנו הינו גרניט פורצלן בגודל 60/60, לרוב החלונות נתקין תריסי גלילה חשמליים תקניים. כדאי להקל על הדיירים נבצע הכנה למזגן מיני מרכזי ובכך נחסוך להם עלויות גדולות. משטח החניה שנבנה יהיה מרוצף באבן משתלבת. את ארונות המטבח נרכיב מ- סנדוויץ" ותקין ידיות איכותיות ושיש מהודר וייחודי ביופיו. לחיפוי וריצוף חדרי אמבטיה וחדרי נוחות נשתמש בקרמיקה יוקרתית. לתשתיות הבית בחרנו בצנרת S.P וזאת כדי למנוע נזקים עתידיים וטרחה מיותרת מהדיירים. הדלתות שנתקין יהיו איכותיות המיוצרות ע"י החברות המובילות בתחום ובכניסה הראשית בחרנו בדלתות של חברת פלדלת. בעניין הברזים, בחרנו בחברת חמת וזו מסיבה פשוטה, המוצר הוכיח את עצמו. לכל וילה יהיה חיבור חשמל תלת פאזי ובכך נפתור את בעיית הפסקות החשמל כפי שקורה היום בבתים ישנים. לקירות חוץ, החלטנו ללכת על עיצוב חדשני ולכן בחרנו בשליכט צבעוני שהינו מוצר אמין שייתן בו בזמן, גם טטש מודרני".

תמונת הדמיה: וילה בטבע בישוב חיננית.
תמונת הדמיה: וילה בטבע בישוב חיננית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה בעניין המימון, האם קיים אצלכם פתרון לפונים?

"קיימים מגוון מסלולי מימון העומדים לרשות המתעניינים,דבר אשר יאפשרו להם, תפירה אישית של המשכנתה, כך שיוכלו לרכוש בית בפרויקט "וילה בטבע" בדרך הקלה והנוחה עבורם. גם אם עדיין לא מכרתם את דירתם, יש לנו פתרון עבורם. נשמח לעמוד לשרות המתעניינים ולהציג בפניהם את הדרך הכי נכונה ונוחה לרכישת הווילה ובכך להגשים את חלומותיהם".

אינג' מסיקה מוסיף ומסכם: "דבר נוסף שחשוב שהמתעניינים ידעו, הישוב חיננית הוא ישוב קהילתי המונה כיום מעל ל-100 משפחות איכותיות . לצד חיי קהילה עשירים ומגוונים, ישנם שירותים קהילתיים רחבים ההופכים את החיים ביישוב לאיכותיים במיוחד, לדוגמה: מוסדות חינוך חילוני/דתי ברמה גבוהה, מועדון נוער, ג'מבורי מושקע לגיל הרך, תנועת נוער, אשכול תרבות לגילאי ייסוד, מועדון חוויתי לזוגות צעירים, פארקים ירוקים, אפשרויות תעסוקה בפארק תעשיות שח"ק ועוד".

"אני מזמין אתכם למשרדי החברה ולסיור באזור המגורים החדש חיננית, כל עובדי החברה יעמדו לשירותכם וילוו אתכם מיום הרכישה ועד לכניסתכם לביתכם החדש".

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לחייג אלינו למשרדים ל 04-622-4949 ואו ישירות לסמנכ"ל השיווק של החברה בטלפון: 052-55-12-555 . בהצלחה

ובכך סיכמנו את הראיון עם מנכ"ל חברת לניב הנדסה בע"מ אינג' אילן מסיקה, שהצליח להוציא לפועל פרויקט שיפתור את בעיית הדיור לכ- 200 משפחות. 

About The Author

Related posts