יום חשבון בבית הספר מדעים ויהדות; ראש חודש של מבצעים ופעילויות

בשבוע האחרון, בראש חודש כסליו, נערך בבית הספר 'מדעים ויהדות' יום פעילות ואתגרים תחת השם 'המירוץ אל המאה'. קדמו לכך שורה של פעילויות בתחום החשבון בשילוב מבצעים אטרקטיביים לתלמידים .

מאת: סיגל בלאיש  ,   0531232016


img-20161201-wa0008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רכזת החברתית של בית הספר, גב' בתיה גריינימן מספרת על מכלול אטרקציות שנערכו ביום הזה בבית הספר, כשכל בית הספר לבש חג ונערכו בו שלל פעילויות בין כתלי הכיתות, כשכולם תחת הכותרת "יום המאה", ביחד עם הנהלת בית הספר ורכזת חשבון חגית בוטא היא אומרת, "השתדלנו למקסם את הפעילות ולהעניק במסגרת זו חוויה לכל תלמיד ותלמידה".

%d7%91%d7%a0%d7%99-%d7%91%d7%99%d7%aa%d7%9a

כך עברו התלמידים בין כיתה לכיתה כשבכל כיתה היה אתגר נוסף הקשור לחשבון אותו עליהם לבצע, כמו: פירמידה מ100כוסות,הרכבת 100בצורות הנדסיות, חידון חשבוני תוך 100 שניות ועוד. כל הצלחה זיכה את התלמיד בנקודה, כשלאחר צבירה של 5 נקודות הוא זוכה בפרס. "בסיומו של יום, נראה האושר על פני התלמידים", אומר הרב בנצי נורדמן, יו"ר ומייסד 'מדעים ויהדות', "האתגר הלא קל בשילוב האטרקציה חישלה אותם והפיקה מהם את המירב ".

'מדעים ויהדות' נוסד  לפני כעשור ומשמש כמוסד הדגל של חינוך מתוך אהבה בעיר חדרה. "המשפט העומד לנגד עינינו תדיר: דרך ארץ קדמה לתורה", אומר הרב נורדמן. כיום יש תחת מטריית 'מדעים ויהדות' חמישה גני ילדים, בית ספר יסודי חט"ב ותיכון בנים וחט"ב ותיכון בנות ומועדונית בכל אזור השרון.

img-20161205-wa0005בסיום יום הפעילות הייחודי הוענקו לתלמידי בית הספר מתנה אקטואלית: מטרייה מהודרת עם הלוגו של 'מדעים ויהדות',

בחסות "מגדלי יהודה מבית הלברשטיין  " , "ס.ע.ן זהב "

אין ספק, אומרים ב'מדעים ויהדות', התלמידים מרגישים טוב מתחת למטריה שלנו.

About The Author

Related posts