עו"ד עייאט מחדרה מחק לכ.א חוב של 3,750,570 ₪. כ.א:" התיק שלי נמצא בבית משפט משנת 2005, עורכי דין שייצגו אותי שלשלו לכיסם עשרות אלפי שקלים מבלי להביא לי כל תוצאה, פניתי לעו"ד עייאט מחדרה והוא היחיד שהצליח להביא לי הפטר חלוט תוך 3 חודשים".

עורך דין עייאט חאטם

עו"ד עייאט: תוך שלושה חודשים של עבודה מאומצת בהם ניהלנו תיק קשה ומורכב של כ.מ מואדי ערה, הצלחנו למחוק לה חוב של 3,750,570₪, להחזיר אותה למעגל החיים הנורמטיביים: ללא חובות ועיקולים וללא שלל ההגבלות על חשבון הבנק ורישיון הנהיגה ועוד. כשהכרתי את החייבת הייתה במצב נפשי מאוד קשה וזאת במיוחד כי את התיק שלה,  ניהלו 3 עו"ד שלא עשו את עבודתם כפי שנדרש, היום לאחר הפטרתה מהחוב חזרה לה ולילדיה השמחה לחיים"

מדור משפטי , 15.12.2018


בית משפט המחוזי בחיפה
בית משפט המחוזי בחיפה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סיפורה של כ.א התחיל בשנות ה- 20 לחייה, כשאביה ניצל אותה וסיבך אותה בחובות גדולים, שלאחריו בעלה השלים את המשימה והפך אותה לחייבת מיליוני שקלים. לפני כ- 3 חודשים פנתה כ.א למשרד עורכי דין עייאט ושות' מחדרה שהחלו בהליך פשיטת רגל מחודשת. לאחרונה קיבלה כ.א הפטר מחובותיה וחזרה למעגל העבודה והחיים הנורמטיביים.

הסתבכותה של כ.א נגרמה בראש ובראשונה מפיזור צ'קים ללא כיסוי ע"י אביה ולאחריו בעלה שכתוצאה מכך הפכה חייבת כספים רבים לנושים רבים. לאחר ניסיונות רבים ושונים להסדיר את חובותיה, ללא הצלחה פנתה כ"א לעורכי דין שונים שקבלו ממנה כספים רבים מבלי לעשות את עבודתם כפי שהתחייבו. לאחר מסע ארוך שהחל בשנת 2005 החליטה כ"א לפנות  משרד עורכי דין עייאט ושות' אשר מתמחים בתחום הוצל"פ ופשיטות רגל.

לאחר מאמצים גדולים של עו"ד עייאט חאטם, קיבלה כ"א, ב- 10.2017 צו הפטר המורה ע למחיקת כל חובותיה,  3,750,570 ₪,  תמורת תשלום סכום זעיר של 10,000₪ בלבד!

מה ניתן ללמוד ממקרה זה?

  1. חובה עליכם לפנות רק לעורך דין המתמחה בתחום ההוצל"פ.
  2. לא משלמים מראש את כל שכ"ט, מומלץ בתשלומים.
  3. חובה עליכם להתעדכן חודש בחודשו על הנעשה בתיקכם.

לפניה עייאט עורך דין פשיטת רגל לחצו על הקישור או חייגו 050-9040902

About The Author

Related posts