ציון 95.2 לתאגיד 'מי חדרה' בביקורת מוכנות לשעת חירום שנערכה ע"י רשות המים

יו"ר הדירקטוריון, עו"ד טל אליהו: "הציון הגבוה שקיבל התאגיד משקף נאמנה את המחויבות הרבה שלנו כלפי התושבים. נמשיך לפעול במלוא המרץ על מנת להצטיין בכל הפרמטרים גם בעתיד, בשגרה ובחירום "

מדור: מוניציפאלי


תאגיד המים 'מי חדרה' עמד בהצלחה בכל יעדי הביקורת שהוצבו לרבות השתתפות פעילה בתרגילים שנועדו לשפר את פעילות תאגידי המים במצבי חירום ובשגרה על מנת להבטיח אספקת שירותי מים וביוב גם במצבי קיצון.  בסיכום תוצאות התרגיל האחרון שפרסמה רשות המים נכתב: " המים 'מי חדרה' נמצא ברמת כשירות טובה מאוד לבצע את המשימות בשגרה ובחירום".

תחום ההיערכות לחירום מנוהל ומפוקח על ידי היחידה לביטחון מים של רשות המים בהתאם למספר תרחישי חירום אפשריים: אסונות טבע, מלחמה, זיהום במערכת המים, פגיעה בתשתיות ושיבושים באספקת חשמל למתקני המים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ההצלחה בתרגילי החירום ועמידה בדרישות ביקורת קפדנית של רשות המים, היא פועל יוצא של חזון התאגיד, אשר מחויב להשקיע את כלל מאמציו בשדרוג ופיתוח תשתיות וזאת בכדי להעניק לתושבי העיר חדרה את השירות הטוב ביותר. התאגיד אמון על תחזוקה שוטפת של תשתיות המים והביוב בעיר, המבטיחה אספקת מים סדירה ואיכותית, מצמצמת את פחת המים ומונעת מפגעים סביבתיים בשגרה ובחירום.

יו"ר הדירקטוריון, עו"ד טל אליהו בירך את עובדי התאגיד האמונים על נושא החירום וציין כי "התאגיד ערוך לכל תרחיש וכך ימשיך לספק לתושבי חדרה את השירות הטוב והיעיל ביותר, גם במצבי חירום. 'מי חדרה' תמשיך להוביל בתחום אספקת המים ותפיק לקחים, במטרה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר גם בעתיד".

About The Author

Related posts