העיראקי שזכה בכל הקופה; 6.4 מיליון דולר

כאשר העולם מחייך אליך והכוח הלא ידוע מצביע עליך, אתה זוכה בסכום ענק של 6.4 מיליון דולר; סיפור זכייתו של ערבי עיראקי שזכה בלוטו

עורך וכתב: מיכאל מרטינזמאת: מיכאל מרטינז

16.12.2015 , 12.31


עובדי משרדי הלוטו בסיילם אורגון, ארה"ב ,לא היו מוכנים להפתעה כזו ; לפני מספר ימים ,בתחילת דצמבר הזוכה בהגרלת הלוטו שנערכה ב 24 לאוגוסט ,פסע פנימה לתבוע את כספי הזכייה כשהכרטיס הזוכה על סך 6.4 מיליון דולר ברשותו.

האיש,תושב בגדד,כורדי במוצאו, איש עסקים בן 37, סיפר כי מעולם כף רגלו לא דרכה בארה"ב, את הכרטיס רכש דרך אתר אינטרנט TheLotter.com שמשרדיו יושבים במלטה והם רכשו עבורו את הכרטיס במעדניית "בינקי" אשר ממוקמת בעיר בנד שבאורגון. עתה משהתברר לו כי זכה ובעצתם של עו"ד שלו , עליו לסוע ולפתוח חשבון בנק וזו הפעם הראשונה שהוא נכנס לארה"ב.
עובדי משרדי הלוטו , כך עולה מהדיווחים , נותרו פעורי פה ומכאן החל מחול שדים על מנת לברר האם הזכיה בכלל חוקית. לאחר שהתיעצו עם משרד המשפטים והאינטרפול היה עליהם להבין האם באמת מדובר באזרח בגדדי שהכרטיס הזוכה נקנה על ידו באמצעים כשרים מהמעדנייה שבאורגון? , האם הוא מופיע באיזו שהיא רשימת חשודים?
596182-1280x800 
חשוב להבין שהימורים דרך האינטרנט אסורים כמעט ברוב מדינות ארה"ב , אולם מכיוון שבמקרה זה הרכישה התבצעה פיזית באמצעות שליח של חברת דה-לוטר אז היא חוקית לחלוטין . מחברת דה-לוטר החוגגת בענק את כל העניין והפירסום לו זכתה נמסר כי הם למעשה מחזיקים שירות שליחים אשר קונים את הכרטיסים השונים , סורקים אותם ועותק דיגיטאלי עובר מיידית לחשבונו האישי של הקונה.
זו הפעם הראשונה שזוכה באורגון נשאר אלמוני וזאת לאחר שמשרדי הלוטו שעו לבקשתו של התושב הבגדדי להעלים את שמו מטעמי בטחונו ובטחון משפחתו
לאחר כל הבדיקות , קיבל הזוכה המאושר את כספו לפי המסלול אותו בחר 158,720 $ ב 25 תשלומים שנתיים שווים וזאת לאחר ניכוי 38% מיסי הזכייה !

About The Author

Related posts

Leave a Reply