חברת החדשות – HNOW.NEWS "עסקת הנדל"ן הטובה לשנת 2015: פרויקט גולד ביץ' בשכונת עיר ימים חדרה ב-"רובע הים"

 מחודש ספטמבר השנה מתגבשת לה קבוצת רוכשים לשני דונמים המיועדים לפרויקט הענק " גולד ביץ' " בשכונה החדשה 'עיר ימים חדרה' ב-"רובע הים". הרוכשים זיהו את הפוטנציאל ואת התשואה הגבוהה שיקבלו על השקעתם.

 


כתב: מיכאל מרטינז
כתב: מיכאל מרטינז

 

הפרויקט הנדל"ני 'עיר ימים חדרה' ב-"רובע הים" נמצא בשלבים מאד מתקדמים לאחר שהתכניות שהוגשו לוועדה המחוזית בחיפה נמצאות בשלבי אישור מתקדמים, כשבמקביל ראש העיר, מר צביקה גנדלמן נחוש להקים את  הריביירה והמרכז התיירותי בקדנציה הנוכחית. מטרתו העיקרית של מר גנדלמן היא להעלות את חדרה על מפת התיירות העולמית. פרויקט עיר ימים משתרע מכפר הים וצפונה, ויכלול מגורים בבנייה רוויה בלבד.

בשלב זה  מדובר בצפיפות של 16 יחידות לדונם, אך בהחלט ייתכן כי התב"ע תאפשר צפיפות גדולה  עוד יותר. בנוסף קיימת אפשרות  להוספה של 20% בכפוף לאישור מהעירייה (שבס).


עיר ימים חדרה - גולד ביץ' הפרויקט של שנת 2015

"רובע הים" עיר ימים חדרה – גולד ביץ' הפרויקט של שנת 2015

בתוכנית נקבע כי רצועת החוף המפרידה בין שדרת מנחם בגין לתחנת הכוח, תיועד לבניית מגדלי מגורים ופארק ענק. בנוסף ל-10,000 הדירות החדשות יוקמו מתקני תיירות ונופש, אשר ייצרו מאגר של כ-1,400 חדרי  אירוח. כמו כן מתוכנן פיתוח תשתיות מתאימות: טיילת לאורך החוף, כבישים, חניונים, גינות ציבוריות, מבני ציבור, שטחי מסחר ובילוי וכו'.

aroma קבוצת פרויקט גולד ביץ' מגבשים קבוצת משקיעים לקרקע פרטית (טאבו) כש- 14 יח"ד  מיועדות למכירה, ואילו שאר הדירות הינן נכס משותף לקבוצה. קבוצת הרוכשים הנה  לחלקה בת 2 דונם כאשר התשלום הראשוני  לכניסה לפרויקט הנו 299,000 ש"ח ליחידה.  בפרויקט הנקרא "רובע הים" "עיר ימים חדרה- גולד ביץ'", יש לכל קבוצה דירה נוספת אחת בונוס, וכמו  שצוין קיימת אפשרות ראלית כי יהיו יותר דירות. הרכוש המשותף יחזיר את  ההשקעה  הראשונית ואף יותר מכך. בהסכם מתחייבים חברי הקבוצה שלא יוכלו לעצור או לעקב  התקדמות הפרויקט ויש לחתום על הסכם שיתוף. החלקה ממוקמת כ- 350 מ' מהחוף (על  פי החוק אסור לפנות עד 300  מ' מהחוף) , גוש/חלקה –   10006/96. מחיר יחידה כולל השבחה וטיפול משפטי לרישום הערת אזהרה בטבו, כל התשלומים מופקדים לחשבון נאמנות המנוהל ע"י עו"ד המלווה את הפרויקט.

 בחלק הדרומי של "רובע הים" עיר ימים חדרה קיימת כבר עתה תב"ע מאושרת לבנייה רוויה והיתרים בתוקף, ובימים  אלו מתחילים את הקמת הפרויקט שנקרא "וויט ביי" ( החוף הלבן ), ערכו של פנטהאוז הנו 8 מיליון ₪, ושווי  הדירות הוא 2 מיליון ₪ ויותר. בהתחשב בנתון שעלות דירה הנה כ- 650-750 אלף ₪, מדובר בתשואה גבוהה ביותר.

 גולד ביץ היא עסקת הנדל"ן של 2015

אז למי מתאים הפרויקט:

  • זוגות נשואים עם ובלי ילדים שחלומם לגור על קו המים הראשון .
  • משקיעים המעונים להכפיל את השקעתם תוך תקופה קצרה .

נתיבי נסיעה מהירים:

5  דקות מכביש 2 – 10 דקות מכביש 9 – 15 דקות מכביש 6 –  5  דקות ממרכז העיר .

 תיירות:

בתי מלון – מסעדות ופבים – בתי קפה ומקומות בילוי – בתי ספר וגני ילדים – פרק שעשועים וגינות מעוצבות – ספורט ימי – מתנסים – מגרשי משחקים ומתנסים .

החיסכון:

מאות אלפי שקלים ומה גם שהרכישה היא בחלקים ; קודם כל רוכשים את חלקת האדמה שתירשם על שמכם  ולאחר קבלת האישור המשני תתחיל הבנייה ,כך שיהיה לכם מספיק זמן להתארגן עם החלק הכספי הנותר .

לאחר קבלת האישורים הסופיים :

בהנחה ולא תרצו לבנות אז על פי הצפי חלקכם יימכר לפחות בכפול ממה ששילמתם . כך שתכפילו את כספכם  בתקופה כה קצרה .

ניתן לבדוק את הפרטים לעיל בעיריית חדרה .

פשוט חלום שיכול להתגשם 

במידה והנכם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על הפרויקטים שיקומו בשכונה העתידית חייגו לטלפון: 04-680-8720 .

 רובע-הים

כתבות נוספות על הפרויקט:

  • עיריית חדרה מקדמת תוכנית חדשה לרובע מגורים ומלונאות ברצועת החוף הצפון-מערבית – צפונית מכפר הים. הרובע החדש ישתרע על פני יותר מ- 2,000 דונמים, כאשר 1,100 דונמים מתוכם מיועדים לשטחים פתוחים. הוא יכלול לפחות 10,000 יחידות דיור ו 1,400 חדרי מלון וטיילת חוף נדירה ביופייה באורך 2.5 ק"מ. הריביירה של חדרה: רובע מלונאות ומגורים שיגנוב לנתניה והסביבה את התיירים. רובע "עיר ימים", שבנייתו צפויה להתחיל בעוד כ חמש שנים, ישאיר רצועת חוף ברוחב 200 מטרים.

עיר ימים חדרה

אחת התכניות שאושרו באותה תקופה, היא פרויקט sea&sun פרויקט המרינה בהרצליה, מגדלי חוף כרמל בחיפה, פרויקט כפר ים בחדרה, פרויקטים שגרמו למחאה ציבורית. בעקבות המחאה הזאת נחקק בשנת 2004 חוק השמירה על סביבה החופים. החוק הזה קובע בעצם מספר עקרונות בשמירה על רצועת החוף. החוק עוסק בעיקרון של איסור בניה 300 מטר מקו החוף וכמובן קובע שכל תכנית בניה תובא לאישור בפני הוועדה לשמירה על הסביבה החופים".

  • היכן כדאי לחפש רצועת חוף אטרקטיבית למגורים?

"בעיר חדרה שהתקנאה באחותה הדרומית נתניה. נתניה יזמה את הקמת פרויקט 'עיר ימים נתניה', שזה סיפור הצלחה. מדובר בשטח חולי שנחשב שומם ובלתי מבוקש. העירייה יזמה שם מהלך ענק והפכה את השטח החולי לפרויקט מגורים מרהיב, חדשני, יוקרתי ומבוקש. חדרה שכרה את האדריכל שעשה את העבודה בנתניה והוא תכנן מתחם של 2500 דונם שמתחיל קילומטר צפונית ממכמורת ונמשכת עד תחנת הכוח בחדרה.       המתחם הזה מיועד לעשרת אלפים יחידות דיור ונמצא על קו החוף. מתוכננים שם עוד כאלפיים חדרי מלון בשילוב טיילת, שטחי בילוי ומסחר".

מתי להערכתך תתבצע שם תחילת בניה? מתי יתחיל שם האכלוס?

"הכל מצוי כרגע עדיין בשלב מוקדם, מכיוון שהתכנית הופקדה בוועדה המחוזית בנובמבר 2012. כל היזמים ממתינים להליך הגשת ההתנגדויות, כרגע העיר דנה בהתנגדויות לתכנית. לאחר ההתנגדויות אפשר יהיה להעריך מה בדבר הקמת תכנית מפורטת ואז הפרויקט יעבור לשלב הבניה".

חדרה מתחילה להיות שחקן משמעותי בשדה הנדל"ן?

 "זה נכון. באופן כללי, כל אזור שנמצא מחצית השעה מתל אביב-ייחשב לפריפריה של גוש דן. הארץ הפכה לקטנה ונגישה יותר. גם "עיר ימים" נתניה נחשבה לא מזמן לנקודה צפונית".

 אתה יכול להעריך מה יהיו מחירי דירות 4 חדרים?

"כשמעריכים את מחירי הדיור באזור יש להתחשב במחירים במציג פרויקט "עיר ימים" נתניה, שם מחירי דירות חמישה חדרים נעים בין 2.3 – 2.5 מיליון ש"ח. רצועת החוף בחדרה תהיה זולה יותר באופן משמעותי. אפשר      להעריך כי חתך המחירים ינוע בטווח של 1.5-1.8 מיליון ₪. ממש בימים האלו התחילו לשווק יחידות קרקע להשקעה, היות ורוב המתחם נמצא בבעלות פרטית".

באדיבות MSN נדל"ן – http://www.msn-nadlan.co.il

 

About The Author

Related posts

Leave a Reply