מסעדת אופרה בחדרה

המסעדה התימנית האותנטית בעיר חדרה, אין מנה שטעמנו ולא הייתה מיוחדת וטעימה.

מאת: מדור אוכל


 

בבעלת המסעדה רחלמסעדת אופרה חדרהשנת 1974 יסדה משפחת יעקבי את מסעדת אופרה במרכז העיר חדרה. השנים חלפו וכיום אופרה הינה שם דבר ומוסד וותיק בארץ. מזה שלושים שנה היא מושכת אליה סועדים שחוזרים שוב ושוב אל מטעמיה של סבתא רחל, המבשלת במסעדה עד היום יחד עם אחותה שושנה.

אופרה ידועה בארץ כמסעדה הראשונה שהגישה מלאווח וג'חנון, ועל כן היא נקראת בפי רבים בית המלאווח לחוח תימני אורגינאליוהג'חנון של המדינה. אבל אל תתנו לכינוי להטעות אתכם – לצד המאכלים התימניים האותנטיים מוצע כאן עוד מגוון רחב ועשיר של מטעמים מיוחדים עם טעם של בית. סועדים חוזרים למסעדה בקביעות בגלל מנה מסוימת שנקשרו אליה המסעדה התימנית המובילה - אופרהבמיוחד – אלו בשביל מרקי הבית המפורסמים – התימני או השעועית, ואלו בגלל אחת המנות המבושלות – הקירשה ,המוסקה ,הלשון או הקורקבנים. בנוסף תמצאו במסעדה האותנטית מבחר בשרים איכותיים על הגריל וסלטים טריים מדי יום והדבר החשוב הוא שאופרה מייצרת עבר עצמה את הפיתות והנאפות הרגילות, תימניות ולחוח.

הטעם האותנטי והאווירה הביתית הפכו את אופרה למקום שאין לו תחליף, ואנשים מכל רחבי הארץ מגיעים לחדרה כדי לטעום ולהאמין לאגדה.

About The Author

Related posts

Leave a Reply