נועה בן שבת, קונדיטורית בחסד, בת 21 מפרדס חנה

נועה בן שבת - עוגינועה

נועה מציעה לכם עוגות זילוף וקאפקייקס, בעיצוב והזמנה אישית, לכל סוגי האירועים.  עוגות כשרות למהדרין, עם יחס חם ואישי לכל אחד מלקוחותיה, בהקפדה עד הפרטים הכי קטנים.

מאת: מדור אוכל


עוגת יום הולדת בעיצוב מיוחדעוגת יום הולדת בעיצוב מיוחדמאז ומתמיד נמשכה נועה לתחום האפייה, בעיקר אהבה את התשוקה והמסירות  הנדרשת באומנות עולם הקינוחים המתוקים, ככל שמדייקים יותר כך התוצאה יוצאת מהממת יותר.  לכל עולם עוגות הזילוף נכנסה באופן מעשי יותר, כאשר לפני 5 חודשים פתחה עסק קטן בשם "עוגי-נועה", המציע עוגות וקאפקייקס בשלל עיצובים, לפי הזמנה אישית ובמקביל מציעה גם סדנאות זילוף לנרשמים. 

נועה, שבמקביל לומדת קונדיטוריה במכללת השף, נהנית מכל רגע בעשיית העוגות, מאוד אוהבת את האתגרים הכרוכים בזה וכמובן את הסיפוק האדיר בלתת, להעניק ולראות את שלל לקוחותיה מרוצים. היא מרגישה שניתנה לה ההזדמנות בחיים להגשים חלומות דרך העיסוק באפייה ועיצוב העוגות. היא מדגישה כי למעשה כמעט כל רעיון ניתן ליישום, היופי שבעולם הזילוף הוא שניתן לעשות כמעט הכל. כולם מוזמנים להיכנס לדף העסק שלה בפייסבוק, להתרשם ולהתעדכן מהעוגות וגם תמצאו סרטוני הדרכה על עולם העוגות והזילוףעוגת יום הולדת בעיצוב מיוחד.מדהים נכון ?…. וחשוב גם להוסיף, שהעוגות הם לא רק יפות אלא גם טעימות. לנועה חשוב להבהיר לכולם שהיא משקיעה מאוד גם בטעם של העוגה ולא רק במראה שלה, בניגוד להרבה מאוד קונדיטוריות מסחריות. הרבה מהעשייה שלה באה מתוך המון נתינה,  תמיד קשובה ועוזרת בקבוצות השונות למיניהם כמו "אמהות מבשלות ביחד" או "איך לעצב עוגות" שהיא מאוד פעילה בהם, נועה  משתפת בהן המון מהיצירות שלה ותמיד פנויה לכל שאלה, עזרה והתייעצות של הבנות. כרגע היא עובדת גם על העברת סדנאות זילוף שייפתחו בקרוב, נועה מכוונת לקהל הרחב, בין אם לקהל התושבים באזור, או סדנאות קבוצתיות וזוגיות, לימי פעילות גיבוש או סתם בשביל הידע והכיף.

נועה פונה לסקרנות שלנו, לרצון לדעת איך לזלף את העוגה המושלמת ברמה הגבוה ביותר?  וזה בדיוק הטריגר הנדרש כדי לחבר את קהל החובבים לתחום האפייה.בסדנת זילוף למתחילים היא מלמדת איך לצפות עוגה, איך להכין קצפות ועוגת יום הולדת בעיצוב מיוחדמרקמים שונים, יצירת דמויות ואיך מעבירים אותה לעוגה, זילוף הדמות וטכניקות שונות ומגוונות לקישוט העוגה כמו צדפות, שתי וערב, צמות, מלמלות, תחרות, דשא, כוכבים, רוזטות וכמובן זילוף פרחים שונים ומגוונים ועוד, היא מתכננת לתרגל כל טכניקה באופן מעשי עם משתתפי הסדנה.  בסוף הסדנא כל אחד ואחת מקבל/ת חוברת מפורטת ובה כל החומר שנלמד בזמן הסדנא, כמובן שכל משתתף/ת יוצא/ת עם עוגה מהממת שעיצב/ה בקופסא נוחה.
את הסדנא היא מעבירה בקבוצות של עד 8 משתתפים, סדנאות זוגיות ואפילו סדנא אישית אחד/ת על אחת!

לדף העסקי – https://www.facebook.com/noa.benshabat.50

ממממממממ….. עושה חשק לטעום כבר.

About The Author

Related posts

Leave a Reply