עליית מדרגה; שלמה סלמה: "אפעל ביד קשה לחיסול השחיתות והפלילים, ואחזיר את הביטחון לתושבי בנימינה – גבעת עדה"     

מבדיקה שביצענו, המועמד שלמה סלמה מקבל תמיכה חסרת תקדים מתנועות חברתיות ומפעילים חברתיים וזאת ע"פ דבריהם בשל אמינותו, יושרו ופועלו למען החברה. רובם כאחד מאמינים שסלמה יהיה שומר הסף של בנימינה – גבעת עדה ויפעל ביד קשה נגד המושחתים והעבריינים ביישוב.

ביום (ג'), 13.6.2017, הקרוב יתקיימו הבחירות לראשות המועצה המקומית בבנימינה-גבעת עדה. ראיון עם המתמודד המוביל לראשות המועצה שלמה סלמה ש- בשל יושרו והגינותו קיבל גם את תמיכתה של התנועה למען זכויות התושב שפועלת למיגור השחיתות ברשויות המקומיות.

שלומי סלמה על קצה המזלג

המתמודד לראשות מועצת בנימינה-גבעת עדה שלמה סלמה
המתמודד לראשות מועצת בנימינה-גבעת עדה שלמה סלמה

שלומי סלמה, סגן וממלא ראש המועצה בחלק מהקדנציה האחרונה, נשוי להדס ואב לנועם ועפרי יליד בנימינה. בשרותו הצבאי פיקד על יחידות לוחמות בסדיר ובקבע ועם צאתו שירת ביחידת היס"מ באזור השרון. סלמה בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בחינוך, עוסק כיום ביזמות עסקית.

כראש מועצה מה הדברים שתתחיל לטפל בהם

שלמה סלמה: "בין הדברים הראשונים שאפעל לקידומם במהרה בקדנציה הזו- אפעל ביד קשה לצמצום השחיתות, הפלילים ואשאף לחיסולם. אפעל לצמצום תאונות הדרכים, אפעל בכל הכוח ע"מ להקים מנהלת שתשרת את תושבי גבעת עדה. אקדם את נושא פינוי בינוי והדבר השלישי הוא מתן פתרונות מידיים באזורים שונים ברחבי המועצה, גם בבנימינה וגם בגבעת עדה, בתחום התשתיות, סלילת כבישים, מדרכות וביוב". סלמה מוסיף ואומר: "ברמה העסקית אפעל לחיזוק ושיפור אזור התעשייה הצפוני והדרומי, חיזוק העסקים הקטנים, יחד עם זה אפעל לשיפור השרות לתושב ואטפל בחניון הרכבת".

האם תפעל להפרדת בנימינה מגבעת עדה?

סלמה: "התשובה היא, בהחלט כן, כראש מועצה אעשה הכל במסגרת החוק לקיים את ההפרדה בין הישובים תוך כדי הקמת מנהלת שתעניק שירותים זמינים יותר לתושבים, על מנת להעניק את מה שהיה חסר להם במשך השנים האחרונות".

סלמה מסיים את הראיון ואומר: "כיום לאחר ניסיון ולימוד של שני עשורים בהם שרתי את הציבור אם כהיותי פעיל חברתי, כחבר מועצה וכסגן ומ"מ מקום ראש המועצה, אני יכול לומר בביטחון מלא שאני מכיר את צרכי התושבים והמושבה, אני גאה לומר שאני יכול להוביל את המושבה בבטחה".

About The Author

Related posts